Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudom,hogy lànyként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom,hogy lànyként valóban vonzódom-e a lànyokhoz vagy csak egy "fellàngolàs"?

Figyelt kérdés

Azt biztosan tudom ,hogy a fiukhoz vonzódom. Viszont azt vettem észre hogy megszoktam nézni a lànyokat is ,mármint úgy rendesen. És elég szépnek tartom a női testet. Néha azon is gondolkodom ,hogy milyen lehet lànnyal csókolózni és lehet kikéne próbàlnom ,de mégse mehetek oda egy spontàn lànyhoz ,hogy " figyu te nagyon szép vagy van kedved smàrolni?" mert ez így nagyon gàz ,de baráti körömben sincs akivel csak a próba kedvéért lehetőségem lenne kipróbálni . De mindeközben jelenleg egy kapcsolatot csak fiúval tudnék elképzelni .Szóval az lenne a kérdésem ,hogy milyen jelei vannak annak ha leszbikus/biszex vagy? Vagy mi az ami már túl mutat azon hogy heteró valaki?

18L


2021. márc. 28. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, próbáld meg és megtudod
2021. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a jele amit leírtál: izgat, vonz a gondolata hogy "valami" legyen egy másik lánnyal. Biszex vagy, abból is az un. "heteroromantikus" típus ahogy a többség is (értsd: érzelmi v. társkapcsolatot csak ellenkező neművel tud elképzelni, ezt-azt a saját nemével is).
2021. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is így voltam...:D Aztán kipróbáltam egy smár erejéig aztán tudatosult bennem 100%-a hogy BI vagyok.
2021. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is vannak ilyen gondolataim. Én sem tudom hogy kezdeményezhetnék lánynál, vagy hogy egyáltalán hogy fogadnák. Már csak egy csók erejéig hogy milyen.

21l

2021. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ki kell próbálni
2021. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Olyan vagy mint a nők többsége: mindig az elérhető legszexibb kell nemétől függetlenül. Gondolom nem Átlaggizit meg Hétköznapimarit nézegeted meg. Oké annyi önkritikát lehet gyakorolsz hogy nem a legeslegjobb csajra hajtasz akihez fizikailag hozzá se férsz de ha pl Dóri csak egy fokkal jobb a maga mezőnyében mint Józsi akkor már Dórira gondolsz a kádban. A nők tök mások ilyen téren
2021. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy buliban vagy kis iszogatásnál összejöhet egykèt csók tipi-tapi utánna èszre veszed akarod-e.

Felesègem előtti kapcsolatokban a legjobb barátnő sűrűn ott aludt nálunk bulizni ès ő nálluk ez nem volt tabu nyalták falták egymást èn csak a csajomhoz èrhettem ez volt nálluk a bevált nem zavart

2021. máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!