Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak, milyen érzés, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen érzés, hogy miközben azt hiszed, ha egy nő biszex és nővel lesz melletted, az nem megcsalás, de közben beleszeret a nőbe?

Figyelt kérdés
A barátom olyan naív volt, hogy amint megtudta, hogy biszexuális vagyok, azzal jött, hogy nővel lehetek, az nem megcsalás. Lettem is nővel. És beleszerettem. Aztán csak nézett amikor otthagytam.

2021. ápr. 3. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
mert idiota vagy, es alkalmatlan vagy barmilyen emberi kapcsolatra.
2021. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Annak a férfinak akinek ilyen baja van, anna fogalma sincs mi az hogy kapcsolat
2021. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Rossz érzés, mert úgy gondolnám, hogy csúnyán visszaéltek a bizalmammal. A barátod nem naív volt, hanem megbízott benned.
2021. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan érzés mint amikor az embert otthagyja akit szeret: szívás. Azért lássuk be, előbb-utóbb amúgy is leléceltél volna a pasitól, ez csak felgyorsította a folyamatot.
2021. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez ugyanolyan megcsalás.
2021. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Én nem lennék együtt biszex nővel, mert ott egyből az jön ki, hogy neki több mindent lehet mint nekem.


Szeretem az egyenlőséget egy kapcsolatban.

2021. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Én Engednèm neki, hogy nővel is legyen. De akkor ha ő is engedi, hogy férfival legyek.
2021. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy azt hiszem nem megcsalás?

Egy kapcsolatban az a megcsalás, amit a két fél megbeszél.

Ha megengedem neki hogy nővel legyen, akkor nem megcsalás.

Ha megengedem neki hogy pasival legyen, akkor az sem megcsalás.

Ha a másik beleegyezése és tudta nélkül fekszik le az egyik fél mással, az a megcsalás.

2021. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként úgy lenne fair, hogy ha ő kalandozhat egy adott nővel, akkor én is lehessek ugyanazzal a nővel.
2021. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!