Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktívok, ti szexelnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ti szexelnétek egy elég vékony, alacsony feminim passzívval vagy inkább nektek a férfiasabb, magas, rövid hajú passzívval?

Figyelt kérdés

Tudjátok, még én nem szexeltem férfiakkal és nem tudom, hogy aktívoknak általában milyen testalkatú passzívak jönnek be.


Én egy alacsonyabb és elég feminim fiú vagyok és nem tudom, hogy lenne-e esélyem egy aktívot találni aki szexelne velem és jól megdugna.



2021. ápr. 3. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolute.

Nálam fontos,hogy valamivel gyengébb alkatú legyen a passzív,és max olyan magas legyen,mint én.

Szóval nálam ez all-in.

Dehát ahány ház,annyi szokás. (:

22/aktív

2021. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem pl egy feminim alkatú srác se jön be. De lehet másnak meg igen
2021. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem számít, hogy vékony, izmos, felesleg van rajta. A jelleme számít és inkább férfias, fiúsabb jellemet keresnék magam mellé. Én is ilyen vagyok, így csak ezt várnám el mástól.
2021. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor a többségnek inkább a fiús passzívok jönnek be jobban.
2021. ápr. 4. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szép!Csak ne legyen fúl passzív.
2021. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5-ös az mit jelent, hogy ne legyen full passzív?
2021. ápr. 4. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiassal mindenképpen.

De ha jól meggondolom, nem kell femininnek lenni,hogy jól kinézzen egy alacsony, vagy passzív.

Értelem és egészség, inkább ez a fontos !

2021. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Full passzív legyen és ne legyen túl férfias. :)

Lehetőleg vékony.

22/aktív

2021. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!