Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gáz elképzelés ha mondjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz elképzelés ha mondjuk enyhén részegre innám magam és úgy próbálnám ki a passzív anált egy férfivel a gátlásaim és a félelmeim miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat a gondolat, hogy dugjak egy aktív férfival, de ugyanakkor félek is az aktustól.

És úgy gondoltam, hogy enyhén részegen nem félnék annyira a dologtól és úgy hagynám magamat megdugni valakinek.

Ez jó megoldás a gátlások oldására?


Lehetséges akár az is, hogy annyira elveszteném minden gátlásom, hogy mondjuk egy ilyen házibuliba több férfival is gruppenben dugnék annyira feloldana az alkohol vagy ez nem lehetséges?



2021. ápr. 4. 01:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy egy kevés alkohol a gátlások feloldására alkalmas lenne, de itt nem. Ez akár veszélyes is lehet rád nézve. Én inkább addig ismerkednék, amíg nem akad valaki, akiben megbíznék. Így tudnál az illetővel beszélni arról mi hogy érdekel téged, stb. Praktikusabb szerintem.
2021. ápr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem az alkoholt javaslom. Inkább egy megbízható társat keress.
2021. ápr. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha belekerülnél a helyzetbe már nem félnél tőle. Nem kell ehhez alkohol.
2021. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Miért nem javasolnátok az alkoholt?

Miért veszélyes ez rám nézve?

2021. ápr. 4. 10:41
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én izgultam az első alkalom előtt a találkozóktól, de aztán a vágyakozás legyőzte a félsz és megtörtént. Alkohol hatása alatt nem tiszta fejjel döntesz. Ha összekerülsz valakivel, akivel mégsem dugnál, lehet pia miatt mégis hagyod és nem jól sül el. Szerintem.
2021. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy nem bölcs dolog az alkohol, de én is spiccesen tudom csak elképzelni, hogy bekapjam elsőre.
2021. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges, de a gruppent elég nagy felelőtlenségnek gondolom. Pláne ha a másik fél kontroll vesztve nem szexelni akar veled, hanem megdugni. Nem ugyanaz. Kis mennyiségű alkohol mindkét részről belefér. De oda kell figyelni a másikra.
2021. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Nálam fel van töltve a minibár :)
2021. ápr. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8-as

és milyen piákkal :P?

2021. ápr. 5. 09:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
sokfélével, de ha nem lenne még benne a kedvenced, majd elmondod, mi az, és mire jössz, ott lesz :)
2021. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!