Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan srácok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok, akiknek csupaszon nem tetszik a saját farka, csak szőrösen?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka?
2021. ápr. 8. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrös jön be másokon. Magamon mindegy, mindkét opcióban tetszik.
2021. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem férfiasabb szörösen.
2021. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csupaszon is tetszik, mert szép formájú a farkam (nagyképűen hangzik, de ezt mások is mindig közlik velem), viszont mostani korszakomban, ami már kb 5-8 éve tart, szőrösen sokkal szexibbnek találom. Régen meg csupaszon/fazonozva találtam annak. Változnak az idők és az ízlés is.
2021. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as! Szuper pont így vagyok én is.
2021. ápr. 8. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
jelen
2021. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan időszak amikor jobban tetszik magamon ha van szőr (ápolt, nem full bunda) de olyan időszak is amikor csupaszítok. Most pont ilyen borotválós kedvem van, annak ellenére, hogy nem látja senki mostanában.
2021. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen fél évente szokott váltakozni hogy éppen szőrösen tetszik jobban vagy épp csupaszon tartom magam egy ideig. 19/F
2021. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szőrősen nem szeretem.

Rövid fazonra vagy meztelen csiga.

2021. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!