Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex sráccal is járni - nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex sráccal is járni - nem csak "jóemberkedés", lányok?

Figyelt kérdés

Azoktól a lányoktól kérdezem, akik azt mondják, ők biszex sráccal is járnának, ez nem lenne probléma.

Nem csak "jóemberkedésből" írjátok, ha oda kerülne a sor, tényleg nem zavarna a dolog?

Mert ugyebár sok elfogadás addig tart, amíg nem közvetlenül érinti az embert...



2021. ápr. 11. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavarna, imádom a meleg srácokat, gyerekkorom óta, konkétan már ovis koromban megismertem ha valaki meleg, nyilván nem úgy hogy ő meleg. Csak ők voltak mindig a szerelmeim. A mai napig rengeteg meleg barátom van és nekem nagyon bejön ha valaki biszex. Simán benne lennék egy két dolog kipróbálásába is ha a srác szeretné.
2021. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben van a különbség, amihez jóemberkedni kéne, vagy ami traumát kéne okozzon?
2021. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok homofób, de nem járnék biszex sráccal. Legtöbbjüknek kelleni fog a f*sz is előbb utóbb, és nem bírnám elviselni hogy mással szexel a párom. Ha meg nem engedem meg neki, úgyis megteszi a hátam mögött, a meleg társkeresők tele vannak házas bi férfiakkal.
2021. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem ertem mi a gond...

Aki biszex az nem lehet huseges? Vagy mi a problema?


Jomagam is az vagyok DE ha eppen szerelmes vagyok es van parom (fiu vagy lany) akkor hozza abszolut huseges vagyok, eszbe se jut a masik nemre nezni, mert tisztelem szetetem a parom es akkor nem is vagyok masra csak ra!

2021. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez szép és jó utolsó, de te egy vagy a 100ból, másik 99 bi pasi nem ezt mondja, hanem hogy neki pasi is kell. Csak nézd meg itt a kérdéseket, válaszokat, vagy menj fel egy meleg társkeresőre, hány biszex házas pasi keres szexkapcsolatot.
2021. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Teljes képzavar van a fejekben a bi srácokkal/férfiakkal kapcsolatban. Az hogy a bi fiú mindkét nemmel képes szexuális kapcsolatot létesíteni, az nem azt jelenti, hogy ha van nője (pl) akkor feltétlen paralel kell fiú is. Hanem csak egy opció, vagyis az is OK ha szexről van szó, bizonyos esetkeben érzelmi oldalon is. Leegyszerűsítve mint amikor egy férfi bírja a szőkéket és a vöröseket is, attól még nem kell egy vörössel titokban dugnia, mert szőke nője van.


Ahogy a #4-es is irja, amikor pl barátnőm van, akkor biztos csak oylan a barátnőm akiért odavagyok, és olyankor "nem veszek észre" másik nőt sem és fiút sem.


Az #5-nek: Az egy torz kép+ amit mögé képzelsz. Ők pont ugyanazok a fickók ,akiknek a hetero változatai ugyanúgy keresnek házas férfiként puncit a neten, vagy a válllalati bulikon vagy akárhol.Azt hiszem a hetero félrelépés nem ritka eset a világban. Ez nem a biszexualitáson múlik.

2021. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem "jóemberkedésből" hanem szimpátia, vágy, érzés és a személyisége alapján jársz valakivel. Aki nyitott, toleráns azt nem fogja zavarni, a félrelépés ugyanúgy félrelépés akár pasival, akár nővel teszi.
2021. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Férfi és nő közt nagyobb különbség van, mint szőke hajú nő és vörös hajú nő közt. Szőke hajúként ugyanazt tudom adni mint egy barna hajú nő, azt viszont nem tudom pótolni amit egy férfi nyújthat.

Ideig óráig ki lehet bírni, de előbb utóbb igénye lesz rá, hogy leszopjon egy pasit, vagy megdugja egy pasi, én meg nem bírnám a bizonytalanságot hogy vajon elég vagyok e neki.

2021. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

#8: Nagyobb a különbség igen, ezért írtam, hogy leegyszerűsítve. Ettől függetlenül nincs meg a vágy, ha az ember valóban azzal jár akit szeret és akiért odavan. Talán azoknál, akik csak úgy járogatnak valakivel, "mert az jött össze" így van, de ott a másik izgalmas punci is pont úgy ott lebeg mint lehetséges veszély.


Amúgy te ezt nőként elképzeled, de én bi srácként tudom, hogy így van :)


By the way, egy haverom akivel együtt próbátuk ki anno és most is bi-nek vallja magát, azóta 4 barátnőn van túl és egy fiúval sem volt. Egyszer dumáltunk róla, kérdeztem, hogy miért, azt mondta mindig jött egy új csaj fiú meg nem és így nagyon jól elvolt. De most is binek tartja magát.

2021. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

“ Amúgy te ezt nőként elképzeled, de én bi srácként tudom, hogy így van :)”


Nem magamtól találtam ki, bi srácok mondták. Örülök hogy te más vagy, elhiszem hogy vannak kivételek, de nekem túl sok a rossz tapasztalat.

2021. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!