Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan nő aki fizetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki fizetett már lánynak szexéert?

Figyelt kérdés
vagy akit támogatott esetleg nő?

2021. ápr. 11. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Toluk is ingyen kapom 🙂
2021. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem, de valamiért előbb mennék bele ilyenbe nővel. És nem a pénzkeresési lehetőség miatt, az csak plusz lenne, hanem a szituáció izgat.

De csak elméleti szinten, valószínűleg nem lesz ilyen, mert ha bejön egy nő akkor ingyen is lefekszek vele, ha meg nem jön be akkor pénzért se.

2021. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Ezt arra írtam ha engem támogatnának.

Én biztos nem fizetnék, nem élvezném úgy a szexet, hogy a másik csak a pénz miatt van velem. Sokkal izgalmasabb olyan nőt felszedni, akinek szintén bejövök.

2021. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon bizonytalan voltam magamban, hogy egy olyan esetben esetleg mit tennék? Lányokat is vállalo prostikhoz mentem (3X). Nekem bejött.
2021. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!