Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan biszex beállítot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan biszex beállítottságú nő, férfi, aki női partnerrel szemben sub, férfival viszont domináns?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 01:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Hármasban is elképzelhető ilyen felállás?
2021. ápr. 18. 01:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik úgy hívják switch. Nagyon sok biszex nőnél előfordul (ha NEM is mindegyiknél) hogy nővel szemben mindig domináns, férfivel szemben viszont szubmisszív (ha arra az "érdemes", ha nem akkor meg nem foglalkozik vele). S igen elképzelhető hármasba is ilyen, ha női partner van akkor ketten dominálják, ha meg +1 ffi... hát ha két dudás egy csárdában esete.
2021. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk, nejem a normál szex mellett szeret domináns is lenni, sub szerepben nem tudja elképzelni magát. Én mindkettőt kedvelem. Hármasban is ez érvényesül. Nejem akár mindkettő partnerrel szemben domináns. De megesik, hogy velem szemben dominánsak mindketten. Férfi partner esetében, amolyan cuckold módon. (Ez a kedvencünk!) Persze, olyan is van, hogy mi uralkodunk a harmadik fél felett.

Mondhatni, semmi jónak nem vagyunk elrontói. 😏

Negyvenes pár

2021. ápr. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl ilyen biszex nő vagyok
2021. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg férfiban vagyok ilyen. Fiúnak soha nem rendelném alá magam, az imádott nőnek meg bármikor.
2021. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez fordítva van.
2021. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is pont fordítva van.
2021. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is fordítva van

L(bi)

2021. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!