Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Discordon miért van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discordon miért van ez?

Figyelt kérdés
Discordon miért minden második 13-14 éves bi, non-binary vagy leszbikus? Ennyire könnyű felvállalni az embernek a szexualitását?

2021. ápr. 20. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

13-4 évesen az emberek manapság keresik önmagukat, és mivel a szexuális irányzatok manapság nyílt témák, ezért mernek belevágni abba, hogy ezen részüket is megtalálják.

Nyilván ez nem jelenti azt, hogy ez igaz is, mert kamaszként minden meglátásunk az életre csak egy tipp.

Én is például ilyen "modern ifjú" vagyok és ekkora koromban meg voltam győzödve, hogy leszbikus vagyok. Egyszerűen undorodtam ránézni egy férfi nemiszervére. Aztán 16-7 éves koromban a romantikus regények hatására rájöttem, hogy a férfiak igenis tudnak szexik és érzelmesek lenni, majd meg is ismertem a páromat (akivel immár 3 éve vagyok együtt). Meglehet, hogy van bennem egy irány a lányok felé, és meglehet, hogy biszex vagyok (bár nőkkel csak testi kapcsolatot tudnék elképzelni, érzelmi kötődést nem). Ugyanakkor az az állításom megdőlt, hogy "100% leszbi vagyok". És nincs ezzel semmi probléma, hisz fejlődtem, jobban megismertem magam, a nememet és a másik nemet is.


És végülis hogy a viharba ne is gondolnánk ilyenre 13-4 évesen, amikor leginkább nemtársainkkal jövünk ki?

2021. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1, Köszönöm szépen a hosszú válaszodat! Ment a zöld pipa.
2021. ápr. 20. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem próbálunk ki valamit, nem tudhatjuk, hogy bejön e. Keresik magukat, pont olyan, mint a stílusváltás, aztán vagy marad, vagy változik, vagy valami egészen más lesz, jó esetben van lehetőségük az élet minden aspektusát ilyen nyitottan szemlélni.
2021. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az interneten talán könnyebb az embereknek felvállalnia magát, mivel ott tud egy olyan közösséget találni, ahol nem ítélik el emiatt. Ez a valós életben nem biztos, hogy adott számára. A másik pedig az, mint a többiek is említették, ők abban az életkorban vannak, hogy keresik, milyenek igazán.
2021. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!