Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi lenne az első reakciód, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az első reakciód, ha meglátnál egy meleg párt csókolózni az utcán?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 13:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Hogy cuki, ennyi.
2021. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%
Ha lezbikrol van szo az szexy lenne viszont ha egy fiu parosrol hat azt nek tudnam igy ertekelni persze nekem nincs bajom a melegekkel de meleg fiuknak elkell fogadniuk hogy nem tudjak az emberek ezt ugy megemeszteni mintha ket lanyrol lenne szo
2021. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak feltételes mód, mivel Németországban élek és ott ez mindennapos. Itt a lányok szemérmetlenül smárolnak az utcán, meg kézenfogva/ölelkezve andalognak. Nekem nagyon tetszik (pasiból vagyok). Két férfit is láttam már kézen fogva sétálni többször, ettől felfordul a gyomrom, soha nem fogom megszokni.
2021. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Többször láttam már ilyet (igaz, már nem Magyarországon élek), de mindig figyelmen kívül hagytam és foglalkoztam tovább a saját dolgommal - pont mint amikor egy heteró csókot látok.
2021. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
15%
Undorodva elfordulnék, de nem szólnék nekik, mert még kitalálnák, hogy meg is vertem őket, és én húznám a rövidebbet.
2021. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%
Arra gondolnék hogy este belga vagy cseh sört igyak, és vajon lesz e végre a gyakori egy kedves lány akivel hosszasan tudnunk beszélgetni és perverz képeket cserélni.
2021. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 LazyJones ***** válasza:
89%
Láttam már mindkét nemből meleg párt smárolni az utcán, semmi extra. Szerelmesek és jó nekik, sok boldogságot.
2021. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%
Nekem semmi. Én is váltottam már csókot azonos neművel nyilvános helyen.
2021. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%
Nos, biztosan hosszasabban nézném, mint illene. De csak azért, mert errefelé ritkán lát az ember ilyet. Aztán mosolyogva (de jó, hogy boldogok) tovább mennék.
2021. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Mentem tovább, mint mindenki más. Nem hiszem, hogy bármit is reagálnom kellene más emberek, főleg idegenek magánéletére.
2021. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!