Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Számotokra milyen élmény volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen élmény volt az első anális dildózás?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Élvezted?
2021. ápr. 27. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán és még másodszor sem, de sajnos mostanában nincs is alkalmam kipróbálni, mert sokan vagyunk itthon 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma sikerült először normálisan meglovagolni :D
2021. ápr. 27. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Az igazi faroknál nincs jobb.
2021. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm kedvéért csináltam, és videóra is vettem neki. Hátöö..elég nagyot élveztem, féltem is tőle nagyon h élvezni fogom 24/F
2021. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A párom dugott fel nekem először egy dildót, miután tisztázódott, hogy biszex vagyok. Nem volt rossz, de fergeteges élményt se adott, miután addigra megfordult a fenekemben néhány valódi farok.
2021. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Wow ma csináltam előszőr.


Barátnőm elment egyik barátnőjével találkozni, gondoltam kihasználom az alkalmat, hogy kipróbáljak a dildojával (amit amúgy ő sem használ), hogy milyen is lehet, mert már kb már 1 éve kiakartam próbálni.


Előszőr ujjazással indítottam síkosítóval (amit szintén ma csináltam előszőr, de ezen kívül már 2x bedugtam régebben kíváncsiságból), majd szép lassan beraktam a dildot, ami kb átlag vékony, de 19cm hosszú.


Miután bement az első pár centi, kb 1 perc múlva már az egészet kényelmesen tudtam mozgatni.


Igazán semmit sem éreztem.


Ezért elkezdtem játszani a farkammal és végül csak így tudtam elmenni.


Az el élvezést sem mondanám igazán intenzívnek. Jobb volt, mint egy átlagos maszturbálás, de nem mondanám, hogy sokkal durvább lett volna.


Nekem kicsit letörő volt, mert többre számítottam.

2021. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Élveztem nagyon
2021. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, csak lassan, síkosan kell kezdeni. Aztán amíg ényelmes, kellemes, addig told. hajrá. ;)
2021. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!