Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki biszex lány létére férfi partnert keres?

Figyelt kérdés
a biszexualitását a kapcsolat elején sem titkolja. Ezek alapján mi célból keres férfit?

2021. máj. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ugye ezt nem komolyan kérdezed?
2021. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem leszbikus :)
2021. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, elvégre is pont ezért biszexuálisak és nem leszbikusok.
2021. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Ez teljesen természetes.

A bi nőknek általában van férjük, családjuk, rendes normális életet élnek.

A különbség csak annyi, hogy van a háttérben egy barátnő is, aki vagy publikus, vagy nem.


Van aki megtudja ezt beszélni a férjével, és ez így rendben van, van aki nem, és az csak titokban találkozgat néha napján.

Van ahol ez annyira jól tud működni, hogy bevesznek az ágyukba egy szintén biszex nőt harmadiknak. 🤷‍♂️

2021. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

miért ne szeret7ne egy bisex csaj családot alapítani pasival?

én biszex pasiként keresek egy biszex nőt feleségnek, és társnak, és egy nyitott házasságban szeretnék élni, mert meguntam a meg-nem-értést, és aki(k) tudták is -mert inkább elmondtam,- eddig ezt az """állapotot""" egyébként tolerálták, egy-egy kritikus szituációkban (és itt nem megcsalásról beszélek!!!) mindig a fejemre hányták....

szóval a következő kapcsolatomban előre kőbe vésem: a család az család, a sex pedig sex....

2021. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!