Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan nők akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiknél előny, ha a pasi biszexuális?

Figyelt kérdés
Mondjuk többes szex miatt például...

2021. máj. 9. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
nincs
2021. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Biztos van, aki hármasra vágyik úgy.

De én pl. senkit nem ismerek :D

2021. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tapasztalat csak elmélkedés de szerintem egy biszex nőnek nagyobb valószínűséggel jön be egy biszex férfi mint egy heteró. Logikusan végig gondolva erre a következtetésre jutok. Nyíltan ki tudják élni a szexualitásukból adódó vágyaikat amelyeket nem feltétlen tehetnének meg ugyan ilyen szinten egy heteró mellett, szerintem lelkileg is könnyebb lehet nekik egy hullámhosszon lenni mintha az egyikük másmilyen volna.
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Volt bi pasim, nem volt előny, de hátrány se, nem számított. De semmiképp se hármas szex miatt voltam vele, szó se lehetett ilyesmiről, nálam a szex az két ember. És ő se vágyott ilyesmire.
2021. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bi nőként az egyik volt párom heteróként akartunk 3ast, az más kérdés, hogy nem jött össze.

És nem lenne előny, se hátrány, ha bi, v. heteró, inkább legyen nyitott.

2021. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Biszex nőként határozottan előnyösnek tartom, hogy a férjem is biszex. Sokkal megértőbbek és elfogadóbbak vagyunk egymással szembe, mintha csak az egyikünk lenne biszex. Szerencsésen egymásra találtunk.

45N

2021. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Jó egy biszex pasi a háznál!
2021. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálam nem előny, hanem egyszerűen tökély, megőrülök érte. Ha még egy olyan fiúról derülne ki hogy biszex, aki előtte is szimpatikus, különleges volt, én ott vagyok kész. Nem tudom miért..nem a hármas miatt. Heteró lány vagyok.
2021. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nálam előny, hetero nő vagyok.
2021. máj. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!