Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és passzív fiatal srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és passzív fiatal srácok, veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Fiatal bi srác vagyok, aki srácokkal csak passzív szerepben volt idáig. Ez hiányzott nekem a hetero szexből, ezért lettem bi, és idáig az egyszerűen valami frenetikus élvezetet nyújtott számomra, ha egy srác dugott engem. Kb alig értem a farkamhoz ilyenkor, már el is sültem, volt hogy 3x-4x is egymás után, ha a másik srác is jól bírta... :) Nálam, ha elkezdtek dugni, akkor kb azonnal állt is a farkam, még a harmadik vagy negyedik menetben is.


Kb egy hónapja azt vettem észre, hogy ez a begerjedés elmúlt, és már csak szimplán izgató, ha dugnak, de még az első elélvezésem is nagyon hosszadalmassá és macerássá vált. A farkam sem áll már végig, csak bizonyos részeknél, és a második elélvezés is elérhetetlenné vált egy ideje, nem hogy a többedikek.


Először arra gyanakodtam, hogy csak szimplán libidócsökkenés, vagy rosszabb esetben az út eleje az impotenciához, de amikor lányokkal szexelek, ott semmi változás nincs, ott is többmenetes voltam, és ott még az is maradtam, semmi problémám. Viszont srácokkal már nem olyan izgató, mint korábban. Ti éltetek már át hasonlót? Mi lehet az oka ennek?



2021. máj. 19. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Hetero lettél, vagy meguntad a srácot.
2021. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy? Milyen gyakran dugnak?
2021. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a gyanúm, hogy az ingerküszöbödet toltad ki nagyon. Vagyis az agyad már imunisabb lett a prosztata izgatására. Ez olyan mint amikor sok kávét iszol, akkor egy idő után már nincs olyan erős hatása. Vagy ha mondjuk egy kemény ágyról váltasz egy kényelmesebbre, akkor egy ideig nagyon jól alszol benne, de egy idő után az lesz a standard és akkor azt az alvásminőséget csak egy még kényelmesebb ággyal tudod felülmúlni. Remélem érthető, hogy mire gondolok? :))


22/f

2021. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cseppszi ***** válasza:
100%
Mondjuk prosztata orgazmushoz nem kell még bisexnek se lenni, mert sok nő örömmel megcsinálja a pasijának ha szereti és erre vágyik. Próbálhatnád lánnyal is hátha ott előjön újra az izgalom - főleg ha szerelmes is vagy belé. Szerelemből a legjobb mindig az együttlét
2021. máj. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!