Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Nem féltetek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem féltetek hogy a kíváncsiság, tényleg csak kíváncsiság nem több és ezzel megbántjátok a másik lányt?

Figyelt kérdés

Alakulóban van egy másik lánnyal. Nekem ő lenne az első. Várja már a szexet.

Én nem tudom, hogy bi vagyok-e, vagy csak kíváncsi. Nyilván nem erőltet semmit. De nem is akarom kéretni magam. Hisz nem kapcsolat lesz, csak szex. Ugyanakkor nem akarok neki csalódást sem okozni, hogy ott jövök rá:"Bocs! Mégsem!"

Nem tudnék szerelmet érezni egy másik nővel, de a szex az izgat.

Izgatottan várom a randit. De félek mi lesz. Nem akarok neki csalódást okozni. Akkor sem, ha megértő.


Ti honnan tudtátok hogy több mint kíváncsiság?

Vagy ha csak kíváncsiság volt, jó volt? A partnereteknek is tudtatok örömet okozni?



2021. máj. 25. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tudja o is hogy csak szex lesz a kivancsisag miatt, tehat tisztaztad a szandekaid, es igy is belement a dologba, nem tudod megbantani
2021. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudja, persze.

De szeretnék biztosabb lenni magamban

2021. máj. 25. 10:30
 3/7 Csicuki ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik ott helyben is mondhatod hogy bocsi ez nekem még sem jön be annyira mint gondoltam.


Amúgy sokáig azt gondoltam hogy bi is lehetek de aztan rájöttem hogy inkabb kiváncsi vagyok egy kis smárolás tipitapi teljesen kielégítette ezt a kívancsiságomat.


21N

2021. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

esetleg ha mar ottvagy, legalabb hagyd hogy kinyaljon, ha neked tobb megsem kene. igy o sem marad hoppon, es nekedis jo.

De persze tetudod

2021. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mivel alapvetően heteró kapcsolataink voltak, csak kíváncsiak voltunk mind a ketten. Semmi több, és ez tiszta sor volt.
2021. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen kíváncsi periódus nálam anno. Volt kolléganőm félreérthetetlen módon beszélgetett velem a dologról. Izgatott nagyon. Gyönyörű mellei voltak, érzéki ajkai, és sexy búgó hangja. Eljött, hogy masszirozzam meg. Elkezdett vetkőzni, majd odajott, megcsókolt simogatni kezdett. Felrántott vele eléggé. A mellem nyalogatta, szívogatta, simogatta a puncim a nadrágomon keresztül, majd benyult a bugyimba. Viszonoztam a csókjait, foglalkoztam a mellleivel, csokolgattam a hasát lehuztam a bugyijat és annyira de annyira szőrös volt, hogy elmondhatatlanul elment tőle a kedvem. Nagyon ciki volt, hisz mindketten eléggé beleéltük magunkat, de nem bírtam folytatni. Felőlöltöztünk, és hazament.

Sokáig kerültem a társaságát. Rosszul éreztem magam. Most, így pár év múlva már csak mosolygunk rajta.

2021. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Utolsó. :) Kicsit tényleg megmosolyogtató. De biztosan tudom, hogy ez velünk nem fog előfordulni. ;)


Férfival már jártam így. De úgy voltam vele, ha már eddig eljutottunk belekóstolok. Később megkértem rá és megborotválkozott.

2021. máj. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!