Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 19 éves kezdő biszex srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves kezdő biszex srác vagyok és transzneműekel, transzszexuálisokkal illetve femboyokal vagy crossdreserekel szeretnék ismerkedni esetlegesen enyelegni ha érdkelt vagy ebben akkor irj rám privtában (?)

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

1. Ez az Ismerkedésbe való.

2. Mi az, hogy kezdő biszex?

3. Ez nem biszex. A biszexuálisokat a férfiak és a nők vonzzák. A kettő közti átmeneti állapotúak emberek nem.

2021. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elnézést kérek a félere értések miatt a felsorolt nemű illetve szexuális beállítottságú emberekhez vonzódom és történetesen azért itt próbálok ismerkedni mert más oldalakon nem jártam szerencsével és ezen az oldalon tudom hogy több ilyen ember van
2021. máj. 27. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én egy kezdő crossdresser, sissy nek nevezném magam nagyon szeretném kiprobalni milyen nőnek lenni szóval még nagyon nagyon kezdő vagyok.

16F

2021. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia nen probléma ha kezdö vagy én is az vagyok amint tudok rád írok privátban és megbeszéljük
2021. máj. 27. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nugodtan hívhatod magad biszexnek, hisz neked úgy esik jól. Például párom olyan nő, aki biszexnek vallja magát, de én se férdi se nő nem vagyok (genderfluid) és vagyok én vele, aki szintén a biszex kategóriába sorolja magát annak ellenére, hogy ha úgy adódott volna akár egy bigenderrel is összejövök, ha megvan a kémia.


A kezdőt meg valahogy úgy értetted, hogy nemrég fedezted föl, hogy ebbe a kategóriába sorolod magad.

2021. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Érdekel ez a kategória is és kíváncsi vagyok milyen lehet azonos vagy felig azonos neműekkel lenni
2021. máj. 27. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1#


"2. Mi az, hogy kezdő biszex?"

-Olyan aki mostanában ébredt rá, hogy mindkét nem érdekli és még nem igen csinált semmit a saját nemével.


"3. Ez nem biszex. A biszexuálisokat a férfiak és a nők vonzzák. A kettő közti átmeneti állapotúak emberek nem."

-Biszexualitás is egy spektrumon működik. Van aki jobban szereti a férfiakat és elviseli a nőket, van aki fordítva. Sőt olyan is aki a férfiak farkát szereti csak amúgy pedig a nőies vonásokat ... ez mind biszex.

2021. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ohh értem köszönöm a hasznos infókat leggközelebb ennek tudatában írok mmajd
2021. máj. 28. 07:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is vonzódom ezekhez,sőt kimondottan szeretem.Nagyon nehéz találni

transzit.Cd-t.inkább.Van direkt cd vagy más néven kereszt öltöző partner

kereső.Igazából,cicivel is rendelkező,nálunk csak fizetős van.Rosszlányokon

találsz.Nem szégyenlem,szoktam onnan keresni.

2021. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is nézelődtem rosszlányokon nem szégyelem de távolságba nagyrészük messze van tőlem illetve nem hinném hogy van elég keretem arra hogy el kvázam (már bocsánat 😅)
2021. máj. 28. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!