Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszex fiút/férfit ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex fiút/férfit ki izgat jobban?

Figyelt kérdés
Egy másik biszex fiú vagy inkább egy tisztán meleg fiú? Tudom nem csak ezen múlik. Inkább úgy kérdezem az mennyire izgató számotokra egy biszex fiúban, hogy lányokhoz is vonzódik? Vagy inkább az, ha csak fiúkhoz!

2021. jún. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
a csaj is van az még jobb, bi 31f
2021. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez teljesen az adott személytől függ, nem attól hogy biszex vagy meleg. Attól nem izgatóbb számomra, mert a lányokhoz is vonzódik, vagy csak a fiúkhoz.
2021. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak az lenne a lényeg hogy fiatal legyen és ne tudja meg senki hogy dugunk
2021. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Leginkább nekem is a partner fiatalsága a legfontosabb!, ha fiatal, akkor mindegy, hogy fiú vagy lány... De mostanában inkább a fiúk izgatnak jobban...

Bármikor szívesen kényeztetnék srácokat orálisan...

2021. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
3 as, ezzel en is igy vagyok :D
2021. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ami jön.Vegyesen.
2021. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a fiúk jobban izgatnak 0-tól 99 éves korig.
2021. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sandrisbp ***** válasza:
50%
Nálam nem arról van szó, hogy eleve szexuálisan jobban izgulnék egy bi vagy "kíváncsi hetero" srácra, de általában sokkal jobban ki tudok jönni vagy beszélgetni a biszexekkel, mint a full melegekkel, és ezért a szex is jobban megy, izgalmasabb számomra velük. Legalábbis így érzem.
2021. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Engem inkabb masik biszex.
2021. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!