Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 23 éves nőként jövök rá???...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként jövök rá??? Tetszik egy nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves nő vagyok. Pàrkapcsolatban élek lassan 4 éve, tervezzük az esküvőt.

Mindig a fiukhoz vonzódtam, sosem éreztem vonalmat egy lány irány, eddig...

Van egy új lány a kisboltban ahova mindig járok, fius alkalt, viszont van benne nőiesség is. Nagyon kedves és közvetlen mindenkivel mint ahogy velem is. Ugyanakkor làtok valamit a szemében amikor rám néz és fogalmam sincs miért de olyan szinten érzem a szikrát amikor rá nézek, mint 17 évesen egy fiuval kapcsolatban.

Megjegyezném, hogy nem gondolkodok azon, hogy partnert váltsak, meg el sem tudnàm képzelni az életem egy nővel, tehát ez nem ilyen jellegű, viszont megijeszt ez a vonazalom amit érzek iránta.

Mi ez??


2021. jún. 5. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nagyon szimpatikus, vagy tényleg biszex vagy, de szerintem ez nem baj.
2021. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Figyelmeztetés, hogy mennyi szépet kockáztatsz, ha megházasodol.
2021. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megmozgatja a fantáziád ez a lány? Ha egyedülálló lennél és találkoznál vele valamelyikőtök lakásán el tudod képzelni, hogy lefeküdnétek, vagy csupán az élet nagy dolgairól beszélgetnétek?

Ezt azért kérdezem, mert férfiként van, hogy meglátok egy nőt és beindul a fantáziám, vele kapcsolatban, de olyan is előfordul, hogy bár aranyos és rokonszenves, de el nem tudnék vele képzelni egy éjszakát.

Te hogy állsz ezzel a lánnyal? Ez választ adna mindenre.

2021. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!