Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tegnap elárulta a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elárulta a barátnőm, hogy biszex. Elsőre izgalmas találtam, de azóta átgondoltam egyre inkább nyugtalanít és zavar ez a helyzet. Nyugtassatok meg? Van okom félni hogy emiatt lesz vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk. Minden nagyon jól működik. Kivéve egy dolog, sajnos az utóbbi időben a szex is kicsit laposabb, ritkábban kívánja a szexet, mint az elején. Persze minden kapcsolatban vannak "hullámvölgyek" eddig ezzel nyugtattam magam. De most folyamatosan arra gondolok, hogy mi van ha inkább már nőkkel akarna lenni? Nem lehet hogy egy idő után hiányzik neki? Vagy ha még nem is, előbb utóbb fog?

És egyébként is, én már komoly dolgokban gondolkoztam. De hogy lehet egy életet leélni úgy, hogy bizonyos örömöktől megtagadod magad?

Ami szintén idegesít, hogy mégha más férfiakra lennék féltékeny. Azokkal legalább fel tudom venni a versenyt. De egy nővel? Esélytelen. Lehetek megértő és kedves, figyelmes de olyan nem leszek mint egy nő, soha. És ha ez hiányzik majd neki a kapcsolatunkból, vagy már most is hiányzik, mit tehetek?

És eddig nem is gondoltam semmire ha elment barátnőkkel bulizni, több napra kirándulni, de ezután mi lesz?

Sajnálom azt is, hogy csak most árulta el, jobb lett volna ha az elején tudom. Hogy miért tartott eddig, azt elvileg tudom, de ez tényleg ennyire ilyen téma, hogy még annak se mondod el, akiben megbízhatsz?

Igaz, hogy csak nagyon rövid kapcsolatai voltak nőkkel.. talán van aki nem is tulajdonítana túl nagy jelentőséget...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nyugtassatok meg.


2021. jún. 11. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha csajozni is akar akkor engedned kell, ha szerencséd van hátha bevesznek.
2021. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
vége lesz
2021. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, ez az izgalmas része, hogy hármas, először mindenki erre gondol, én is. de ha aztán elhagy egy csaj miatt, az a kevésbé vicces. ÉS ez ellen nem is tehetek nagyon semmit.. hiszen ha egy másik férfival akarna szexelni, meg kapcsolatot, arra azt mondanám hogy bocsi a nyílt kapcsolat nem fér bele. a megcsalás meg főleg nem. Itt vagyok én, mint férfi, ha nem vagyok elég jó, keress jobbat.

De ha nővel akar lenni ezt nem mondhatom. Még ha szex, belefér, persze izgalmas meg minden. De ha mondjuk kapcsolatot akar? Romantikázni, stb? Vagy beleszeret abba a csajba akivel csak szexel? És nem mondhatom h arra itt vagyok én, hogy romantikázzunk, hiszen nem vagyok nő, nemtudom a nők között milyen (mennyivel jobb vagy épp más) egy párkapcsolat... a szex se feltétlen olyan, sokkal gyengédebb, ebből aztán azt gondolom, könnyebben kialakul kötődés....

2021. jún. 11. 10:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de ha ez így működik, akkor nincs is olyan biszex akinek stabil kapcsolata lenne, vagy házassága?
2021. jún. 11. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem vagy konnyu helyzetben. De ha jo es oszinte a kapcsolatotok akkor ezeket a kerdeseket neki kell feltenned.
2021. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kisördög1 ***** válasza:
100%
Én a magam részéről élvezném ha a páromról kiderülne, de az én vagyok. De ha elárulta valószínűleg szeret és megbízik benned, tehát veled komolyan gondolja. Engedd el a féltékenységet és engedd hogy élvezze azt is amit te nem tudsz megadni neki, ettől csak még szorosabb lesz a kapcsolat.
2021. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy ebben a helyzetben a legjobb ha megbeszéled vele a kételyeid. Kérdezd meg, hogy miért kevesebb a szex (nem biztos, hogy azért mert hiányoznak neki a nők lehet csak szimplán stresszesebb időszakot él meg). Nekem van biszex lány ismerősöm és már a házasságot tervezik a nyáron a férfi párjával Tudom nem mindenki egyforma de ha szeret és a monogám kapcsolat híve akkor nem fog megcsalni.

21/bi/l

2021. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket vele kell átbedzélned. Ha ezt így elárulta neked, akkor megvan köztetek a szoros kapcsolat. Ő őszinte volt veled, az a minimum hogy te is az leszel vele. Mond el hogy ezek a dolgok zavarnak, de hangsulyozd hogy nem azzal van a gond hogy a nők is vonzák, hanem csak szimplán félsz hogy elveszited. Mond el neki hogy szereted és hogy fontos neked.

Szerintem az öszinteség egy kapcsolat alapja, fontos hogy mindent étbeszéljenek az emberek legyen az jo vagy rossz dolog.

2021. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jól gondolkodsz, jók a meglátásaid.

Hasonló de más helyzet van nálunk.

Mi abban állapodtunk meg, néha beveszünk valakit harmadiknak.

De mi akkor is egy pár vagyunk szeretjük egymást az meg csak szex. Nincs külön randi, találkozás, semmi!

Nekünk így működik.

2021. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha beléd szerelmes nem fog mással kapcsolatot kialakítani,

Hármas során meg még jobban el kezd hozzád kötődni mert együtt éltek meg.

2021. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!