Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen fokú biszexuálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fokú biszexuálisnak számítok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok (F). Házasság csak lányokkal jöhet szóba, párkapcsolat szintén lányokkal. Fiúkkal Csak alkalmi: közös recska, közös orál, dugás….. én kb a becsülésem szerint 65%ban tartom magam a lányokhoz 35% fiúkhoz. De ezt a biszex oldalam senki sem tudja. Se szülők se nagyszulok, se egyik baratom senki! Es soha se fogom senkinek elmondani mig elek. Neked tudjak? Teljesen ugy viselkedek masok elott mint egy igazi “hetero”
2021. jún. 11. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy milyen fokú,lényegtelen.

Ha izgat, éld meg a vágyaidat! Egyszer élsz!

Elmondani nem is kell senkinek!

Én is úgy viselkedek mint egy hetero, bár én elmondtam egy jó barátomnak hogy van bennem egy kis biszex hajlam.

De ha te nem vagy senkivel olyan viszonyban hogy ezt megoszd vele, az sem baj. Inkább,mint hogy negatívan ítéljenek meg.

2021. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kellenek fokozatok, vagy biszex vagy, vagy nem. A nemeknél sincs fokozat, a nemi identitásnál miért lenne?
2021. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmi baj nincs, ha nem akarod nem kell tudnia róla senkinek, kivéve a jövendőbelidet. Szerintem az a minimum, hogy annak az embernek, akivel az életünket akarjuk leélni önmagunkat adjuk. Ha így nem fogad el, akkor nem is ő az igazi.


A vágyaidat pedig éld meg addig, amíg nem vagy komoly kapcsolatban. Ha egy férfival vagy, ne csald meg nővel, ha nővel, akkor pedig ne csald meg férfival.


Egyébként elvileg alkalmi homoszexuálisnak számítasz, mivel szerelembe nem tudsz esni férfival csak nővel.

Ez a kinsey skálán a 2-es fokozat, hogyha erre gondoltál.

2021. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csicuki ***** válasza:
Mi nem turjuk megmondani de vannak tesztek igaz angolul de azok megmutatják
2021. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a százalék? Biszex vagy és ennyi.
2021. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig előbb utóbb úgyis kitudodik majd. Ha meg titkolózol, az csak stresszt, szorongást és bűntudatot okoz.
2021. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!