Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ez tényleg "árulkodó"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tényleg "árulkodó" jel lenne arra, hogy a pasitok biszex lehet?

Figyelt kérdés

Olvasgatva pár kérdést jutott eszembe egy régi emlék ami most nekem kérdéses.

Egyetlen egy alkalommal történt, hogy egy exem feltette nekem ezt a kérdést, biszex vagyok e?


Kérdeztem már miért lennék? Próbálva terelni a témát amire a válasz, hogy:

-Mert nem zavarnak az egynemű kapcsolatok és nem kezdek el homofóboskodni ha egynemű párt látok vagy akár kedvelem is őket pl sorozatokban.

-Mert srácként elég gyakori, hogy én bújok ami sose zavarta és aranyosnak tartotta,de néha arra emlékeztette, mint ha a passzív lennék egynemű kapcsolatban.

-Mert többi fiúval ellentétben többet foglalkozok vele,hallgatom meg mint mások(persze ebbe van egy kis pasis bambulás sokszor de na)

Na most őszintén az első ponton kívül én nem látom az összefüggést de érdekelne nektek mi lenne árulkodó ha sose tett a párotok konkrét "félrekacsintást" vagy mondta el nektek?

Nem tévedett akkor de én igen, hogy azt hittem megértem ha elmondja az okait.



2021. jún. 14. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Támadt az exedben egy kósza átfutó gondolat ennyi történt - s nem biztos hogy azért amiket leírtál. Az emberek többsége semmit sem tud a biszexekről, melegekről sztereotípiák mentén gondolkozik (ld. "b.zi vagy-e" című számot). Ne foglalkozz vele, megkérdezik biszex vagy-e te meg megmondod hogy nem és kész / visszakérdezel miért gondolja.
2021. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeknek semmi közük a biszexualitáshoz. Nem zárja ki egymást a kettő, persze, de nem lehet ezekből következtetni a másikra.


A barátom heteroszexuális, egyáltalán nem vonzódik a férfiakhoz, mégis megfelel a te három pontodnak.

- Amíg nem nyomják az arcába, addig nem zavarja. Vannak meleg barátai és a filmekben sem zavarja (persze ha egy amúgy jól megírt karakterről van szó).

- Az én barátom is nagyon bújós, kifejezetten igényi a gyakori testi közelséget (szexen kívül). Neki ez a szeretetnyelve, ennyi.

- Elég szomorú, hogy az alapvető figyelmesség a biszexualitás jele lehet. Nem tudom, legalábbis rám mindig figyel a párom, mert érdekli, amit mondok.


Az lenne árulkodó, ha egyrészt szexuálisan vonzónak tartaná a férfiakat (ehhez elég pár elejtett megjegyzés) vagy érdeklődik különböző anális dolgok felé - bár ha utóbbit nem csinálná férfival, akkor se biztos a biszexualitás.

2021. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez az eszme futtatás olyan mintha azt kérdeznéd:ha barátom szereti a fahéjaspalacsintát akkor hód?


Nem, nem ezek egyáltalán nem bisexes dolgok.

Ha azt mondja hogy feláll a farka/,olyan sexi Chris Pine na az már elgondolkoztató.

2021. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Az exem kérte hogy dugjam fel a ujjam, majd kérte hogy dugjam fel a dildómat. Azt monta nem biszex. Egyszer hamarabb értem haza és èpp a barátja előtt tèrdelt. Teljesen rosszul lettem tőle azt hittem elájulok.

Ezért ex.

2021. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy én se értettem az összefüggést de egy nemmel le lett tudva akkor szerencsére csak fura volt.
2021. jún. 15. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!