Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gáz elképzelés ha 29 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz elképzelés ha 29 évesen ki akarom próbálni, hogy fiúként két aktív srác dugjon meg partiban? Vannak ebben buktatók? Vagy ez teljesen normális vágy ilyen korban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:

úgy a vágyam ez, hogy még sohasem voltam pasival

de a passzív szerepben izgatna ha két aktív játszana velem..

2021. jún. 21. 14:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos en se voltam még pasival de én első körben biztos csak eggyel próbálnám ki elsőre

Én is inkább passzív vágyakat érzek magamban

2021. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután nem voltál még pasival, nem ajánlom, hogy úgy veszítsd el a szüzességed, hogy ketten dugjanak meg. Még az is lehet, hogy nem fog tetszeni a passzív szerep. Kezdésnek keress egy olyan aktívot, aki odafigyel rád, nem csak durr bele, szétkúrja a segged. Ha ezen túl vagy, esetleg több alkalom is volt, akkor kezdj el a hármason gondolkodni.
2021. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tènyleg ne, nekem is olyan 8-9 alkalom után történt meg a 2 pasis felállás.
2021. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mire számítsak hármas esetén?
2021. jún. 21. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez más nyílvàn minden esetben...nekem mondjuk az első 3-as jó volt a második nem..
2021. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6-os miért?

mi volt a különbség az első és a második között?

2021. jún. 21. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz hármast összehozni... Nem sok esélyed van
2021. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!