Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért csinálják azt a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják azt a csajok tinderen, hogyha match-elünk, rájuk írok, és nem képesek visszaírni?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, biszexuális.

2021. jún. 25. 01:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez megnyugtat a legtöbb csaj a férfiaknak sem ír vissza, egó növelőnek használják az appot. 😀
2021. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, velem is 10-ből 9-szer ez a helyzet.:D

18/L

2021. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1

Szánalmasak 😀 teljesen megalázónak érzem, hogy rájuk írok normálisan, nem csak egy szia-mizuval, aztán semmi😀 pedig nem is vagyok egy csúnya lány, szóval tényleg nem értem.

2021. jún. 25. 01:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyesek egonövelőnek boldog-boldogtalant jobbra húznak és utána "csodálkoznak" rajta hogy napi 20 új levelük érkezik. Utána állnak neki szelektálni. Ne cukkold fel rajta magad, aki nem válaszol azzal ne foglalkozz tovább, azokra koncentrálj akik nem csak jobbra-balra tudják az ujjacskáikat húzogatni hanem kommunikálsz is velük. Az összes többi érdektelen.
2021. jún. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
ugyanezt csinaljatok a pasikkal, legalabb mostmar tudod milyen erzes
2021. jún. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 év alatt kb 5 lánnyal beszélgettem, az összes többi akivel matcheltem (nemsokan kedvelik a mackótestű ganereket szerintem :D) az nemválaszolt és kb 2 napon bellül törölt is. Pedig szívesen beszélgetnék egy értelmes kedves lánnyal 😅
2021. jún. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán a legmagyobb hátránya az online társkeresésnek. Aki szeretne valakit, nagy eséllyel olyanra ír, akinek vagy irreális elvárásai vannak, vagy csak szebbnek alarja magát érezni, vagy egy kamu profil amit nagy eséllyel maga a cég hozott létre, hogy legyen aki behúzza a népet.
2021. jún. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ugyanez. Eleinte vártam, hogy akivel matcheltem, írjon. A töredéke írt rám, úgyhogy egy idő után én kezdtem el írni nekik. Így is csak a fele válaszol kb, ennek megint jó része pár mondat utan elhal. Ritka, ha egy beszélgetés tulel pár napot, vagy hetet:D De ekkor sincs semmi garancia, a randi előtt is simán lehet ghosting. Az elején még nagyon komolyan vettem, már nem fektetek bele túl sok energiát.
2021. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez mennyire vicces már h nők a nőkkel is ugyanazt csinálják aztán megy a hiszti XD ejj gyerekek..komolyan mondom viccek vagytok.
2021. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy miért is tartozna bárki magyarázattal? Egy match nem jelenti azt, hogy kötelessége vissza írni. Valószínűleg ránézésre nem néztél ki rosszul, de van izgalmasabb beszélgető partnere. Sose értettem ezt a sértődést, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy visszaír-e a 100. rendkívül egyedi "szia mizu" üzenetre, vagy nem.
2021. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!