Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Valaki már próbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki már próbálta porszívóval az önkielégítést? Légyszi,tapasztalatokat írjatok! Ki szeretném próbálni

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem próbáltam, de óvatosan
2021. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is fogom.
2021. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt pontosan hogyan képzeljem el? Érdekesen hangzik.
2021. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! A porszívónak a csövét Oda teszed,bekapcsolod alacsony fokozatra és kész is :D
2021. jún. 29. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy néz ki egyelőre én vagyok az egyetlen aki próbálta itt egyelőre. Tényleg alacsony fokozatra kell, nem árt ha előtte megtisztítod a csövet. Utána duzzadt és vérbő lesz a puncid de ez idővel elmúlik. Érzésre egy 10/6ost adnék neki, egyszer próbàltam azóta nem. Kissé kényelmetlen és hangos

18L

2021. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És abban mit lehet élvezni? :D
2021. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuha, nem hangzik túl jol, meg irtó sokat kéne takarítanod hozza, hogy ne legyen nagyon undorító, nemhogy biztonságos...az esetleges "mechanikai" sérülésekről nem beszélve

Szexshopokban vannak kifejezetten ilyen pumpák, inkább azt, ha ilyen vágyai vannak vkinek

2021. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam én is és bátran ajánlom mindenkinek.

Aztán a pasimnak annyira bejött a látvány, hogy neki is kivertem porszívóval :)

2021. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!