Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy igen sajátos érzés uralkod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igen sajátos érzés uralkodik rajtam, szerintetek emiatt biszex lehetek? 18/L

Figyelt kérdés

Szexuálisan felizgat a tudat, hogy a barátnőim nemi életet élnek. Folyton elképzelem őket szex közben, például ahogy szétvetett lábakkal, meztelenül fekszenek misszionáriusban, sóhajtanak, nyögnek, meg sok egyebet beképzelek még stb... de ami talán ennél is furább, ha valamelyiküknek kivillan a feneke, hasa/köldöke, az is izgalmat vált ki belőlem, izgat a testük látványa, mert arról is valamiért az jut eszembe, hogy ezt a testet "odaadja" a szerettének.


Lényegében röviden a barátnőim intim szféráiról ábrándozok. :/


(Még egy keresztkérdés: Lányok, mérgesek lennétek, ha tudomásotokra jutna, hogy egy barátnőtöket izgatja a gondolata annak, hogy szexeltek?)



2021. jún. 30. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy van benned biszex hajlam, a kérdés az hogy ez csak fantázia vagy a valóságban is tetszene..

Szerintem a barátnőidnek ne mondd el. Én borzasztóan zavarban lennék ha ezt megtudnám. Főleg úgy hogy gyakran van hogy egy szobában akár egy ágyban alszunk a barátnőimmel. És olyankor megy is a hülyülés szóval furán venné ki magát ha utólag kiderülne hogy az nem csak hülyülés volt.

2021. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi lenne, ha megtudnám, hogy egy barátnőm az intim szférámról ábrándozik? Mérges biztosan nem lennék. Sőt... azt hiszem, valahol izgalmasnak érezném. :)


21L

2021. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött :P
2021. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet hogy csak elképzeled, milyen ha a helyükben lehetnél, és ez izgathat.
2021. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Kérdd meg őket, hogy engedjék, hogy beülj melléjük maszturbálni miközben dugják őket!
2021. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
en is szoktam fiu baratomra gondolni ahogy dugja a csajat. nincs benne semmi rosz sztem :)
2021. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg inkább a lányok felé húzok? Felizgat ugye a közelségük, a látványuk, csak mindezek mellett amit mondtam, a tudat is izgat, hogy szexelnek és mindig elképzelem őket "olyan" helyzetekben.


Kösz amúgy, hogy írtok! :)

2021. júl. 1. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szimplán biszex vagy. Javaslom próbáld ki a hármast, 2 lány - 1 fiú felállást...
2021. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak maga a szex gondolata izgat,vágysz rá,és minden olyan történés/látvány felizgat ami a szexről szól.
2021. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szoktál maszturbálni? Közben lányokról is fantáziálsz? A kérdésedhez nem tartozik,ne válaszolj ha kellemetlen,csak következtetni lehet esetleg a válaszodból a vonzalom alapjára.
2021. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!