Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő fiúk ti mire vágytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő fiúk ti mire vágytok sráccal?

Figyelt kérdés
Milyen srácot akartok? Nektek az arc vagy mi a döntő? Nekem az hogy diszkrét és vékony vagy izmos legyen.
2021. júl. 3. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Az van, hogy elhatározom mindig, hogy na most. De ha kiverem már elmegy a kedvem. Aztán persze később újra akarom.


Ami izgat az tök változó, hogy mi de az pl fix, hogy jó lenne megfogni más farkát. Jó lenne ha leszopna. Akár meg is dugnám szívesen. Ilyenek.


Nekem az arc nem lényeg, de a teste és a farka igen. Illetve hogy normális legyen. Sajna eddig nem jött össze még, mert aki írt mindig vidéki volt vagy kövér vagy 30 év feletti. Vagy azt akarta hogy én szopjam le, amit nem szeretnék.

2021. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos magam se értem magamat, de engem az izgatna ha egy srác alázna. Tehát ha pl "kényszerből" kéne hagynom, hogy tapiz, szop, stb. Mert erősebb nálam. Vagy mert tudja mi van és zsarol vele. Magamnak ezt már megmagyaráztam azzal hogy szerintem így mentem fel magam a vágyaim alól. Mármint hogy így nem én döntöttem, hogy sráccal szexelek hanem kényszer és akkor nem utálhatom érte magam. Vagy ilyesmi.
2021. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Elsőre közös hoki jó lenne, illetve verni a másiknak. Kinézet nem annyira döntő, csak ápolt legyen, és velem egykorú vagy fiatalabb.
2021. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Először én is úgy voltam, hogy miután kivertem már nem vonzott, mondjuk utólag már tudom, hogy de, csak nem mertem magamnak sem bevallani. Számomra a kinézete meg a belső,ami számít, farokméret alapján nem hiszem, hogy elutasítanék valakit. Legyen mellette diszkrét és ne akarjon minden nap mással lenni.
2021. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy egy izmos pasi jól megdugjon.
2021. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy fiatal vékony sráccal kipróbálnám de még csak pár napja kezdtem el nézelődni.
2021. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármire, mindenre nyitott lennék.

Fiatal. Arc inkább enyhén lányos, kisfiús, alkat mindegy, de ne legyen nagyon elhízott és szőrtelen (bár bajusz, szakáll inkább ne). Ápoltság alap. Diszkréció, monogámia szintén. Lehessen vele beszélgetni is, esetleg közös programokat csinálni.

2021. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy leszopjanak
2021. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen felfedezni a dolgokat. 19 vagyok
2021. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal egy közös verés és esetleg orál, aztán ha kitart a jövőben is akkor tovább is mehetünk

21f

2021. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!