Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen játékszeretek van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen játékszeretek van?

Figyelt kérdés
Milyen neműek vagytok?
2021. júl. 9. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23/f tippelhetsz :D
2021. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sakk? 🤣🤣🤣
2021. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

28/F/bi vagyok

Fleshlightom van meg egy prosztatavibrátorom, de az még új, ismerkedem vele :D

2021. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima műpunci, nem vittem túlzásba 😅😅
2021. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy rózsaszín anál vibrátor, imádom.

32/F

2021. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmmel élek együtt férfi vagyok, mindketten biszexuálisak, és sok kötelünk, mellbimbó csipeszünk, gyertyánk van, meg van nyakörv, mellbimbósatu, szemkendő, szíjak, pálcák, paskolók, vibrátor, análdugó, vibrációs análdugó, kis dildó, kis felcsatolható dildó és nagy felcsatolható dildó.


Nyitott kapcsolatban vagyunk, és ha hármasra kerül a sor, meg szoktak lepődni :D

2021. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eleg sok van 55cm hosszu 1-6cm vastag felfujhatos anal plug 39/6,8cm dildo, 30/8 dildo es van egy 32/6cm felfujhatos is



28/F/HET

2022. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!