Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kivertük egymásnak a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivertük egymásnak a legjobb barátommal. Folytatást szeretne. Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Mindketten ittasak voltunk, előtörtek az érzelmek és megöleltük egymást. Közben mindkettőnk farka felállt. Elővettük és kivertük egymásnak. Azóta nem beszéltünk róla, de most megkérdezte, hogy mit szólnék, ha folytatnánk.

2021. júl. 10. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy mar a mi velemenyunk alapjan dontsel. Akarsz folytatast vagy nem? Nincsen rossz valasz.
2021. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy akarom, csak azt nem tudom, hogy utána mi lesz. A szex mindent megváltoztat kettőnk között.
2021. júl. 10. 11:50
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ha akarod, ne fogd vissza magad. Nem hiszem, hogy olyan sokat valtoztatna. Gondolom baratsag extrakkal lenne onnantol. Vagy el tudnad kepzelni, hogy erzelmileg is kotodnetek egymashoz?
2021. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Érzelmi kötődést úgy szerintem egyikünk sem tudna elképzelni. Ha részegek vagyunk, akkor jön elő ez a mennyire szeretjük egymást dolog. Józanon eszünkbe sem jut ilyen. Ő azt mondja, hogy a szex csak erősebbé teszi a barátságunkat.
2021. júl. 10. 11:58
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkor a "mindent megvaltoztat" reszet nem ertem az irasodnak, hogy te mire gondoltal alatta.
2021. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam még ilyen helyzetben. Tényleg lehet barátság extrával érzelmek nélkül? Dugnak pasik egymással heteró párkapcsolat mellett is?
2021. júl. 10. 12:04
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Hat heteronak nevezni magatokat ezutan eleg meresz. Biszexek vagytok. Kapcsolat mellett haz, en biztos nem csalnam igy a baratnomet, de ha nincsen eppen senki, akkor siman benne lennek ilyenben es igen, letezik érzelemmentes szex, de nyilvan nem mindenki kepes ra.
2021. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha részegen "mennyire szeretjük egymást" van, akkor az bizony érzelem. Csak az alkohol oldja fel annyira a gátlásokat, hogy ki is mondja. Hajrá!
2021. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
gaz-t akartam irni, csak a virsli ujjaimmal nehez telefonrol.
2021. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 budaiz ***** válasza:
76%
A folytatás lehet barátság extrákkal. Ami egy kellemes állapot. Ő ajánlotta fel a folytatást és ha józanul is megy a dolog és tetszik neked akkor ne gondolokozz.
2021. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!