Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti mennyire tartjátok férfinak a passzív biszex srácokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Szeretem őket!


Józsi bácsi 64F

2021. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én semennyire bocsánat.
2021. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Józsi bácsi 64F, nélküled nem lenne az a gyakori, ami :D
2021. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

#2 Hogy ezért mit fogsz itt kapni azt nem teszed zsebre :D


Örjöngő szirvárványosok 3 2 1

2021. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én minden álláspontot megértek, elfogadok.
2021. júl. 15. 22:38
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Biológiailag annak tartják, de férfiasnak illetve Férfinek egyik sem. Max. egy dominát fogja érdekelni, de az sem Férfit lát benne hanem subot.
2021. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg van olyan hogy "passzív biszex srác"? Annyira képtelenségnek hangzik. Vagyis soha nem találkoztam ilyennel. Aki azt akarja, hogy megdugják, mit akar egy nőtől?? Vagy csak bekamuzza, hogy biszex.
2021. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nemrégen egy kollégám,aki harmincas , kétgyerekes családapa,bukott le a neje előtt, aki még a céghez is bejött elmondani a sztorit.

Jól éltek, házuk,kocsijaik voltak,nyaralgattak mindig, a két srácot szépen nevelték.

Aztán a férje három éve kissé visszahúzódóbb lett, a neje gyanút fogott és a férfi le is bukott,úgy,hogy nem is tudta tagadni.Egy céges hétvégi programra hivatkozva két napra elment a barátjával vidékre. A cégem pedig mivel elmaradt a rendezvény,mindenkinek a lakására, futárral kuldött egy kis vigasz-csomagot. A neje is így tudta meg,mert ő vette át a csomagot.

Hazament a férje és elmesélte, milyen jó volt a program,milyen vetélkedők voltak, mi volt a kaja stb.

Neje végighallgatta, aztán elmondta,mindent tud. A férfi megtört és elmondta,hogy neki 34 évesen egy alacsony, kövér, hatvanas férfi a barátja, akivel most is volt két napig.

A férj arra vágyik,hogy r...ként bánjanak vele, alázzák, erőszakoskodjanak. Szóval az öreg évek óta használja a férfit,sokszor női ruhában.

A nejét nagyon sajnálom,mert tényleg nem ezt érdemelte,főleg úgy, hogy semmi látható gond nem volt a házasságban. A férfi aztán kilépett, elment otthonról,de a poén, hogy az öreg dagi nem fogadta be, így már nem kellett neki.

A neje itt bent azt mondta, többet nem tud férfiakban megbízni,és egyáltalán férfiként tekinteni senkire egy ideig.

Legjobban az bántotta,ha már megcsalják, miért nem egy értelmes,vagy jó kinézetű valakivel tette a férje, miért egy ilyen undorító kinézetű öreg emberrel.


Tényleg, miért is kell az ilyen férfinek nővel egyáltalán szóba állni?

Miért teszi tönkre a nejét, a gyerekeit ?

Mert nyilván nem mondta el, hogy apu azzal a szájjal ad puszit a gyerekének, amivel pár órája egy öreg férfit sz.. le....

2021. júl. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire ez a személyiségükből fakad.
2021. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jellem függő.

Bár eddig masculin bi srácokkal találkoztam még csak. Szerintem intim és megtisztelő, ha láthatom azt a váltást, amkor alfa hímből átmegy r*bncba és fordítva.

2021. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!