Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok, mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettetek volna gyereket, meg is van a pasi, akivel ezt bevállalnátok (mondjuk van szerelem is), de közben jön egy lány, akivel nagyon egymásba szerettek. A gyerek miatt dobjátok a lányt, vagy marad a lány és nem lesz gyerek, vagy bevállaljátok mind a kettőt: gyereket vállaltok a fiúval, de jártok a lánnyal is, úgymond a szeretőtök? Mivel a 3. opció lehet, hogy erkölcstelen, a gyereknek hogyan magyarázzátok ki, ha rájön? Most csak ez a három opció legyen, más ne (beültetés, örökbefogadás, stb.), kíváncsi vagyok a megoldásokra.

2021. júl. 17. 01:49
A kérdező szavazást indított:
Gyereket akarok!
Szeretem a lányt, ő marad!
Legyen mindkettő! Megoldom.
Más a véleményem. Leírom.
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

1. A pasi ne csak donor legyen. Ahol egy harmadik bezavarhat, ott nincs szerelem.

2. Ha beleszeretek a lányba, és csak azért nem leszek vele, mert gyereket akarnék, sem őt, sem a pasit nem szeretem.

3. Egy normális családba nem illik bele a szeretősdi, megcsalósdi. Inkább elgondolkoznék miért vagyok ennyire önző és miért csak a saját érdekeim számítanak.

2021. júl. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha gyereket akarok, akkor azt olyantól akarom, akivel rendíthetetlen szilárd kapcsolatom van. így inkább lemondanék a férfival való kapcsolatról, s a gyerekről is (erre még lehet megoldás) mivel ezek szerint nem 100%-os a kapcsolatunk. így nem szabad gyereket vállalni
2021. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Miért lenne már erkölcstelen???

Nálam ugyanez a helyzet, csak én fiú vagyok és fiúval. Van feleségem, van két gyerekünk, egy fiú megy egy lány, és van még a harmadik férfi szerető is

2021. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3: Azért erkölcstelen, mert a kérdező tálalásában a pasi meg a csaj nem tudnának egymásról, és a hátuk mögött kamatyolna összevissza. Nálatok meg felteszem, mindenki tud a másikról, és mindenki beleegyezett ebbe.
2021. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tud
2021. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti egy etikus, nyitott kapcsolatban éltek, amivel az ég kerek világon semmi gond. De a kérdésben sajna nem arról van szó, hanem klasszikus megcsalásról, amiben mindkét felet hülyére veszik.
2021. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen:)
2021. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4. Végül is az sem lehet kizárt, hogy tudjanak egymásról. De az megint más kérdés.
2021. aug. 3. 08:54
 9/10 A kérdező kommentje:

"De a kérdésben sajna nem arról van szó, hanem klasszikus megcsalásról, amiben mindkét felet hülyére veszik."


Félreértés ne essék, nem feltétlenül. Ebből a szempontból nem fogalmaztam pontosan. Pl. A "legyen mindkettő, megoldom" válaszra ez is jó lehet. De akkor is biztos vannak olyanok, akik nem értenek egyet egy ilyen kapcsolattal, és a gyerek egészséges fejlődéséhez is sokat számít.

2021. aug. 3. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi lett végül? Kivel vagy? Kivel nem?
2021. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!