Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fèrfiak! Nèpligetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fèrfiak! Nèpligetbe èrdemes-e elmenni,fizetős romházasakat kihagyva,csak a kaland kedvèèrt? Aki esetleg mostanában volt ott (2021 július),írhatna,mit tapasztalt ott.

Figyelt kérdés
Mikor,melyik napszak a jó,vagy bármi hasznos tapasztalat.

2021. júl. 23. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdemes... elégé lepusztult környék, drogosok, hímr.ngyók, jobb érzésű ember nem megy oda éjszaka.

Ha alkalmizni akarsz akkor szexmozi, vagy meleg szauna, vagy Gárdonyi nudi.

2021. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1/1 Kifejtenèd bővebben? Sajnos nekem ezek ismeretlen terep kategória.

A Gárdonyi nudira rá fogok keresni,de elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi 🙂

2021. júl. 23. 16:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Népligetben hol? Illetve hogy zajlik egy ilyen? Csak úgy odamész valakihez és leszólítod?
2021. júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekel milyen a korosztály
2021. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

ugy 30 evvel ezelott kijartam oda napozni a nenikemmel a 9ker-bol! akkor meg turheto volt a liget

39N

2021. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindenféle korosztály volt pár ève.Már nem emlékszem merre volt, talán a planetárium mögött....de a bokrok környékén álldogált egy srác,ès aki ott ácsorog èrted,egy bokor előtt,az nem vèletlenül volt ott.Vastag volt,ès rengeteg anyag jött belőle,lecumiztam,kb a felènèl elkezdett nèzni minket egy idősebb fèrfi.Engem izgatott.

Na most a romházasakat messze elkerültem,ők fizetősök, jellemzően románok,romák,drogosok,60 kg,fiatal,mind egy kaptafa.

Voltam mèg a nyugati wc-ben is,az azèrt megint egy más világ...

2021. júl. 24. 08:11
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Imádom ezeket a West End wc-jében repkednek a farkak a szákba és seggekbe hozzászólásokat. Konkrétan ott semmi más nem zajlik, csak szex. Ez egy bordélyház. :D

Megállsz ott pisilni, és már egy f*sz került a szádba. Kérlek titeket, hanyagoljuk már ezt.

2021. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj :) sokkal egyszerubb osszeszedni vkit grindren.

Sok a drogos, a cigany meg en mostansag felnek vmi barom budahazy edda szimpatizanstol is.

2021. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

6-os

remelem azt a "rengeteg anyagot" ami jott le is nyelted?! en cumikaltam sok kukit a ligetben anno!

volt olyan nap hogy 10 et is! az ugynevezett "milleniumi park " reszben npozva de este is! igaz akkoriban biztonsagos volt es volt kukika boven!!

2021. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tèny,hogy biztonságosnak nem tekinthető.Talán ezèrt kevesebben vannak, illetve akik vannak azok a társadalom alja,kb.

9-es,a válaszom igen

2021. júl. 25. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!