Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez normális? Balatoni wc-ben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Balatoni wc-ben recska.

Figyelt kérdés

Ma egy Balaton parti strandon épp a WC felé tartva egy fura 30-as éveiben járó hapsi mögött mentem. Ő is a wc be. Csak 2 piszuár volt így beálltam mellé, nem volt elválasztófal. Kiürítetttem a hólyagom, feltételezem ő is, mert hallottam a hangját, elkezdte verni a faszát. Nem tudtam megállni, hogy ne nézzek oda és hát mitagadás elég nagy gyíkja volt. Egy ideig csak álltam a piszuár előtt és nekem is elkezdett merevedni. Ezt a csávó is látta és elkezdte mégjobban, csapkodva, verni ( hangot is kiadott). Talán 10-15 msp telt el, mire én is elkezdtem huzogatni a péniszem. Egy ideig csak álltunk ott és néztük egymást, majd mindketten elélveztünk. ( neki rohadt sok g+eci jött), aztán kimentünk szóváltás nélkül.

Ez szerintetek normális? Veletek történt már hasonló?



2021. júl. 31. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Légy szíves, FÉRFIAKAT megkérdezni erről a jelenségről!


Ez hölgyek számára igencsak megbotránkoztató és gusztustalan jelenet lehet még gondolatban is... és szerintem nagyon nem normális jelenség.

2021. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Még alig kezdődött az éjjel és máris álmodtál 🤗😍
2021. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Óriási kamu :DD
2021. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Aki ezért képes leutazni a Balatonra, az nem normális.
2021. júl. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Hogy miket ki tudnak találni emberek...jó a fantáziád hallod-e!
2021. júl. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor tesó te még nem voltál balatoni c-ben.Ott tömeg van,akkora a jövés,menés,hogy ha ti ott nekiálltok recskázni,fél percen belül kib@sznak onnan.
2021. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Wc ben,bocsi
2021. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Be nem mennék olyan piszoarba ahol nincs elválasztó
2021. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó sztori, de marha sok az ember a balatonon, ez hibádzik az egészben. Két piszoár, értem én, de az emberek még léteznek.
2021. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Léteznek olyan helyek is, ahova nem a Pestiek mennek és alig van ember ráadásul (van fizetős strand) , este kb 9 kor történt ez
2021. júl. 31. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!