Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk-lányok mi volt a legextré...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok mi volt a legextrémebb bi kaland? Kort nemet írjatok😁

Figyelt kérdés

Az enyém az érettségi elötti este volt haverommal stresszeltünk aztán felhoztam verjük ki hátha ellazulunk aztán egymást leszoptuk😁

21/F



2021. aug. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem extrém, de kellemes emlék számomra.

Két éve nyaraláson összeismerkedtem egy horvát társasággal, kicsit iszogattunk, buliztunk, stb

Majd a tengerparton kötöttünk ki, és tartottunk egy kis éjszakai fürdőzést.

Az egyik csajszi tök szimpi volt, vagány, kicsit fiús, de pokoli dögös. Bent a vízben ökörködtünk, aztán valahogy smárolás lett a dologból. Ezzel a lendülettel nem szarozott… A víz alatt is akcióba lendült, és a bikinimet félrehúzva behatolt oda, ahová azelőtt csak pasiknak volt szabad az út…

2021. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező ez nem bi kaland, hanem meleg a javából…
2021. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Hármasoztam egy párral.

30N

2021. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem publikus.Amúgy van bőven.
2021. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
17%
Bi kaland az, ahol egyszerre vagy egy nővel és egy sráccal. Attól még, hogy esetleg biszex az ember, ha csak a saját nemével van, az meleg kaland, ha meg csak az ellenkezővel, az heteró. Nekem ilyen még nem jött össze, de nem lenne rossz :)
2021. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!