Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek léteznek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek olyan biszex/meleg sracok akik viszonzás nélkül szeretnek orálisan kielégíteni másokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy szeretnek c*mizni viszonzás nélkül

2021. aug. 18. 19:09
1 2 3
 21/23 NNNándi ***** válasza:
86%
Nem csak szopk viszonzás nélkül. Ha dugnak sem kérem hogy viszonozzanak valamit. Nekem a partnek élvezete a fotos.
2021. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21 -s Ezzel Én is így vagyok Nem szopok viszont dughatnak ha szeretne egyet élvezni vagy régen dugott. Nem kérek viszonzást. Volt partnerem egy egyedülálló srác nem volt barátnője engem dughatott viszonzás nélkül. Nekem öröm volt az amikor kelégült bennem.
dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 NNNándi ***** válasza:
100%
A legjobb mikor érzem és halom hogy élvez a partnerem. Nekem már az is kielégítő. Már attól áll nekem ha szopok. Ha dugnak akkor méginkább.
dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!