Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha mégis járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha mégis járnátok passzív biszex sráccal, akkor tartanátok attól, hogy nem fog mindig megfelelően állni neki? Hogy gond lesz a merevséggel?

Figyelt kérdés
Vagy ha ilyen sráccal jártok, akkor ezt belekalkulálnátok?

2021. aug. 31. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene belekalkulálni? Nem értem a kérdés mögötti logikát. (Illetve van egy olyan sejtésem, hogy a kérdező az, akinek nem mindig áll megfelelően.)

A szexuális beálítottságnak semmi köze a potenciához. Nem attól függően lesz egy férfinak merevedési problémája, hogy hetero, meleg vagy biszex.

2021. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha van egy passzív biszex srác, aki 12 éve nem dugott meg csajt, akkor szerintem azért nem triviális, hogy egyből király lesz utána lánnyal aktív szerepben.

Mondom ezt ilyen pasiként.

2021. szept. 4. 11:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Lányok, ti hogyan látjátok ezt?
2021. szept. 4. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kívánja azt a nőt, akkor fel fog állni neki, ellenkező esetben nem kell erőltetni a dolgot. A kérdéses férfinak mi a célja egy ilyen aktussal? Szeretné bebizonyítani magának, hogy 12 év alatt nem lett tisztán homoszexuális, hanem nővel is megy még neki a szex? Figyelj, nem szoktam ilyet írni, de ezt egy prostituálttal is letesztelheted, úgy senkinek sem sérted meg az érzéseit.
2021. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(Pontosabban: ha kívánja azt a nőt, és amúgy nincs merevedési zavara, akkor fel fog állni neki.)
2021. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a megfeleő állás hiányátol tartanék,hanem hogy megcsal. Az a valószínűbb mert ugyan megtudom dugni egy felcsatolhatóssal,de szopatni nem tudom,és valljukbe egy műfütyit szopni....hát kicsit sem igazi.
2021. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!