Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti elfogadnátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elfogadnátok hogy a barátotok ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Egyik lány unokatestvérem mesélte nekem, hogy az ő barátja (21F), más fiúkkal szokott néha önkielégíteni a kollégiumban. Néha egymáshoz is érnek és orál is előfordul.



Én teljesen kívülállóként kicsit meglepődtem ezen, hiszen szerintem ez már megcsalásnak is számít.

Ő avval érvelt, hogy ha nem lányal csinálja, az nem baj.


Nektek mi fér bele egy kapcsolatban?


2021. szept. 9. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Zéró tolerancia. Ne csináljon fiúkkal se semmit.
Nem megcsalás hogy, a barátom más fiúkkal maszturbál.
Belefér hogy a barátom más fiúkat fogdosson.
Belefér hogy a barátom a haverjaival orálozik.
Akár sexelhetnek is a haverjaival, nem zavar, csak ne lányal csinálha ezt
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
21 évesen talán szokatlan. Fiatalabb korban ez gyakrabban előfordul és ki is növik a srácok.
2021. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Egy kapcsolatban két ember van nálam. Minden szexuális tevékenység megcsalás, akár nővel, akár férfivel csinálja.
2021. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem zavarna, ha a barátom fiúkkal csinálná, sőt! :)

Lány zavarna...

2021. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy fiatalabb korban gyakrabban előfordul de azért igyis elég ritka lehet mert én pasi létemre sose hallottam róla...
2021. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És mindezt elmondja a barátnőjének? Hát ez érdekes.
2021. szept. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a fiú, hogy mit csinálnak a kollégiumban.
2021. szept. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kéne megérteni és elfogadni: egy kapcsolatban nincsenek kőbe vésett szabályok. Azokat a két fél közösen alakítja ki. Nincs egyetemleges definíció arra, hogy mi megcsalás, és mi nem. Ami mindkét fél számára tolerálható (netán még izgató is), azt miért ne lehetne csinálni?
2021. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!