Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és meleg srácok: Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex és meleg srácok: Volt olyan akinek teljesen nem várt, random esemény volt az első fiús szexélménye (vagy akár későbbi valamelyik)?

Figyelt kérdés
Szóval nem egy rendes ismerkedés eredménye, hanem összeakadtál valakivel egy házibulin, felajánlottak random egy cumit vagy éppen átjött egy olyan haver akiről nem is sejtetted, hogy érdekli, és egy Playstation-özés vagy ottalvás szexélménnyé alakult... stb stb... (kort is írjatok)

2021. szept. 14. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen haverral ott alvás
2021. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őőő a részletesebb leírás lenne a lényeg, mármint igazából az hogy alakult ki az egész szitu a semmiből! :)
2021. szept. 14. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Írj privi ott elmondom
2021. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Igen.De ezt ne itt.Személyes.
2021. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy táborban volt ilyen. A srác a kickboxosokkal volt. Én ilyen színjátszós táborban voltam. 16 voltam ő is kb. Én már addigra több sráccal is taliztam, szóval tisztába voltam magammal. A zuhanyzó és a WC közös volt. Tudjátok külön helység. Szóval a fürdésre mentem. Ő is ott volt. Miközben törölközött engem nézett. Majd néztem rá és állta a tekintetem. Elkezdte a farkát húzogatni ami felállt neki. Erre nekem is. Gyorsan kimentem törölközni. Ő meg csak várt. Majd elindult a WC-re és nézett. Értettem. Kövessem. A WC fülkébe lesmárolt és leszopott. Majd megfenyegetett, hogy ha erről bárkinek beszélek megver. :D Ehhez képest ő mesélt másnak mert a tábor 5. napján egy másik kickboxos srác a strandon a büfénél csípett el, hogy szeretne valamit kérdezni. A kérdése az volt, hogy benne lennék-e vele is abban amiben a haverjával. :D Benne voltam :D
2021. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: Ez valóban elég random és klassz story. És utána a 2 fiú felváltva szórakoztatott? :)


#3 és 4: Mivel anonimként jelenik meg úgy látom amit kiírsz, így kb mindegy, de ha gondolod írd le privátban.

2021. szept. 15. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Focista társ volt. Mondjuk csak orál volt. Egyik edzés után hazafelé szóba hozta a masztizást. Majd kérdezte nincs-e kedvem kiverni. Hát 16 évesen sok dolog van ami belefér. Belefért. Mikor elkezdtük verni egyszer csak megfogta. Nem zavart. Majd végül leszopott. Ebből az lett hogy minden edzés után leszopott. 1x akarta, hogy én is leszopjam. Azonban nagyon nagy és vastag farka volt. (Amúgy roma srác volt) Szóval én mondtam, hogy biztos hogy nem. Így csak kivertem neki. Meglepő de hamar elélvezett és mint mindig ekkor is rengeteg spermája jött. Aztán kb 1,5 hónap után jött egy gondolat hogy nem akarok meleg lenni, stb. Így kioffoltam. Sose beszéltünk erről újra. Amúgy van tippem melyik focista haverral "folytatta". Most hogy szóba került megnéztem facen. Még mindig jól néz ki.
2021. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Klassz, egyedi story ez is! És az a gondolat azóta újra változott? Mármint ha most is úgy látod jól néz ki....
2021. szept. 15. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!