Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet nem aszex, csak félénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem aszex, csak félénk és titokban meleg vagy bi?

Figyelt kérdés

Rólam csak annyit alöljáróban: 27 éves vagyok, félhosszú barna haj/barna szem/182 cm magas/ 72kg és 18 cm ;). Letagadhatok 10 évet sokak szerint, bár én azért ezt nem hiszem el teljesen, de amikor cigiért vagy sörért sorba állok, még nem volt olyan, hogy ne kérték volna a személyimet.


Az alanyunk:


21 éves fiú, aszexnek definiálja az orientációját.

Lánnyal sosem volt.

Velem megismerkedett teljesen más témában.


Elmesélte nekem az egész dolgot és hogy viszolyog a szextől/lányoktól és a férfiaktól is.


Megkérdeztem csókolózott e már valaha, persze a válasz nem volt.


Elkezdtünk beszélgetni erről.


Megkérdeztem kipróbálná-e velem, mert egyébként nagyon szép arcu kölyök és nagyon tetszik az arca. Megjgy .-/Nameg az sem elhanyagolható, hogy kapucnos pulcsiban volt és azt imádom ha egy fiú kapucnis pulcsiban van és a haja egy kicsit hosszabb, de azért nem olyan durván nőiesen, csak finoman a homlokát fedi./


Hezitált, nem mondott semmit, én megcsókoltam és ő hagyta magát. Jólesett neki nagyon, érezhetó volt. Nem egy 1/2 másodperces csók volt, olyan hátad simogatom féle hosszabb.


Utána megkérdeztem milyen volt és azt mondta, hogy élvezte és köszöni, majd utána nem sokkal, hogy most nagyon rosszúl érzi magát és hirtelen hazakellett mennie.


Szerintetek mi lehet vele a helyzet? asexuálisnak identifikélja magát, de mégis élvezte, most pedig szégyelli.


27f/biszex



2021. szept. 15. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magadról minek írtál ennyi adatot?


Miért csókolsz meg egy olyan embert aki viszolyog a lányoktól és a férfiaktól is? Nem szégyellte, hanem olyan dolgot tett meg amitől undorodik és ezért ment haza. 1 pillanatig biztos jó volt neki amíg a hormonok beindultak a csóktól, de a lelkének attól még nem esett jól. Nekem is feláll, ha stimulálják a farkam, de ha közben undorodok attól aki csinálja nekem akkor utána baromi sz*r érzés. Tudom, mert már volt benne részem.

2021. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégse élvezte, csak nem akart bunkó lenni.
2021. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Az aszexualitás is egyfajta spektrum.

Párom aszex, rendszeresen csókolózunk és összebújva alszunk, de szex évi 1-2 alkalommal van maximum.

2021. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem is tudod igazából, hogy milyen az, ha valaki aszexuális. Javaslom nézz utána jobban.
2021. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy aszex, a csókot élvezheti.

Én is az vagyok, bár a saját nememből érkező személyekkel nem tudnám megtenni

No meg az is lehet, hogy csak nem akart tapló lenni, az erőszakos nyomulásod után még tán félhetett is kicsit.

A nagyon rosszul érezte magát dolog könnyen lehet, hogy épp az előbbiből kifolyólag született, megrémülhetett.

2021. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fix hogy élvezte. Nem vagyok nyomulos, csak volt valami a levegőben ami erre késztetett, Na meg olyan kis aranyos volt muszáj volt megtennem. Szerintetek ha nem élvezte volna, akkor lett volna belőle hosszú csók nem pedig egy rövid amit megszakított volna? Jó érzékem van ezekhez biztos hogy élvezte. Egyébként írtam neki hogy hazaért e és azt írta hogy igen és jobban van.
2021. szept. 15. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez a szép arcú, hosszabb hajú, félénk, hímek szexuális izgalmait nem értő, szextől viszolygó, érzelmileg bonyolult, megriadt, olyan kis aranyos, cuki "fiú" valószínűleg nem annyira fiú, ahogy te azt elképzeled. Ami ugye nem meglepő, minthogy te sem a férfias küllemű és jellemű fószerek után futsz, igaz-e?


Ha képes vagy csak plátói szerelemre, akkor sok sikert hozzá, szabad a pálya, mutasd ki, hogy szereted. (Egy fiú, pláne egy heteró fiú, helyben lerúgta volna a vesédet.) Viszont a farkadat, azt nagyon gyorsan pakold el, mert alanyod nem kíváncsi rá, és egyéb vele való gyomorforgató tevékenységekre. Holnapután se lesz rá kíváncsi. Arra keress mást. Azonban az aszexualitás nem jelenti azt, hogy érzelmileg is zokni az illető. Csak miután a fütyifétises jóemberek a homoszexualitás alapkövetelményei közé bedefiniálták a farkuk imádatát és fenékben, szájban való használatát, a meleg társadalom jelentős hányada ki lett írva a melegség tárgyköréből, és lóg a levegőben - ahogy ez a szerencsétlen is. És nem csak az aszexuális, de érzelmileg meleg egyének lettek kiírva, hanem még azok is, akik tudják mi az a formás idomok látványára való felizgulás, csak az éppenséggel nem a nemi szervekkel kapcsolatos, hanem egyéb testrészekkel /tevékenységekkel /fétisekkel. Sokat oldaná alanyod bizonytalanságát, ha tisztáznád vele, hogy képes vagy bizonyos dolgokat mellőzni - feltéve, ha képes vagy ugyebár, és nem azon jár az eszed, hogy lehetne még is csak rávenni erre, arra.


Tudod, a szexuális izgalom eléggé egyértelmű és parancsoló dolog. Akinél ez kimarad, és csak a szerelemre hagyatkozhat, - ami csak néhányszor jön az életben, ha jön egyáltalán, - annál sokkal nehezebb eldönteni, hogy hány az óra. Akinél van fizikai izgalom, az 12-15 éves korától már egyértelműen tudja az orientációját, akinél nincs, az sokszor még 20-30 évesen sem érti, mi van vele.

2021. szept. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy ez a kérdés nem komoly!!!!??? 😞
2021. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Saavedro ***** válasza:
81%
A srác totál lúzer, én is ilyen voltam, ma már gyűlölöm az embereket. Neked pedig vissza kéne olvasnod magad, ilyen elkeseredett önigazolást, győzködést ritkán olvas az ember.
2021. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs annál visszataszítóbb, mint amikor egy aszex személytől olyat kérdezel, hogy "velem kipróbálnád?" Még hasonló a "majd én megváltoztatlak", iszonyú gáz viselkedés ez. Aki aszexuális, az nem tart semmilyen embert vonzónak szexuálisan. Írtad, hogy biszex vagy, nyilván ez se azt jelenti, hogy a világon bármelyik emberrel szívesen lefeküdnél, számodra is vannak vonzó és nem vonzó emberek. Tegyük fel, hogy egy illető, akit te egyáltalán nem tartasz vonzónak szexuálisan, elkezd neked ilyeneket mondani, amiket te mondtál ennek az aszexuális személynek, esetleg még rád is mozdulna, és meggyőződéssel állítaná, hogy hát de ő teljesen biztos benne, hogy élvezed, amit csinál. Te hogy éreznéd magad ebben a helyzetben? Nagyon kellemetlenül, igaz? Na, ezért ment haza az az aszex srác.
2023. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!