Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha gloryholeban próbálom ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gloryholeban próbálom ki a szopást, mennyi az esélye hogy elkapok valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám biztonságos módon kipróbálni?

18f



2021. szept. 28. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott nagy eséllyel elkapsz vmi sz@rt. Én is ugyanígy agyaltam és még nem sikerült kipróbálnom. Talán, ha egyszer összehoz az élet egy normális sráccal, akkor lesz esélyem kipróbálni.
2021. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok. A legtöbb STD orális úton is terjed.

De ha nem gloryhole, akkor is minimum 50% esélyed van elkapni bárkitől valamit.

2021. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a legbiztonságosabb, de csak oráltól, ha nincs nyílt seb a szádban, csökkenhet az esély. Nem kell minden pöcst a szádba venni, ha látszik, hogy igénytelen, inkább ne kapd be.
2021. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Finomtej válasza:
100%
Szerintem Glory Hole kabinban kilehet próbálni, de ha már a lukon átdugta akkor tudom gáz így de szagold meg elsőre...ha ok akkor nézd ápolt e borotvált esetleg fazon mert annak is az esélya akkor jobb hogy ápolja. ha úgy rendben van akkor szerintem bátran szívd ki!
2022. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!