Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az ilyen normalis szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen normalis szerintetek (transz)?

Figyelt kérdés

Egy MELEG társkeresőn van.eZ A Fül SZÖVEG:Nem ragozom túl, nincs értelme, pasi vagyok, de nőként élek. Olyat keresek szexre, aki full nőként kezelne.---Ez meg oke,de a tobbi amit ir... :D Úgy látom folyamatosan bővítenem kell a profilszövegemet, mert tele van az oldal gyök kettőkkel, akik el sem olvassák mások profil szövegét. Van gond, van gond látom. Jó, mondjuk én senkiét nem olvasom el mert szarok r����, de a nők ilyenek sorry. A kis kiálló mikropenáliáitokra sem vagyok kíváncsi köszi puszi. Van egy stílusom igen, ez van, nő vagyok, életcélom a pasik takába vágása, hogy tudják hol a helyük. :D


A következő szerint alakul a dolog: passzívak full takarodás innen, inkább passzívak szintén, unik durván taka van, inkább aktívak nagyon taka, aktívak szintén taka maka. Remélem érthető voltam a gyök kettők számára is.


Továbbá akik NEM: szőke hajúak, világos hajúak, vörösek, világos szeműek, nagyon világos bőrűek, borotváltak (), lányos hangúak, lányos és a férfias közötti hangúak, nőies viselkedésűek, akiket dugtak már meg, akik leszoptak már más pasit valaha is, akiknek még a fejében is megfordul hogy ki akarják próbálni a passzív szerepet, melegek, biszexek, heterok taka van.


Jelenleg hanyagolom a transz létet, kivéve a tangát, de attól még nő vagyok. A beszédem, a viselkedésem stb. OLYAT KERESEK, AKINEK NEM KIMONDOTTAN CSAK A TRANSZIK JÖNNEK BE, HANEM A LÁNYOS PASIK IS! Mivel mostanában nem mindig van kedvem fullosra sminkelni magamat sorry. Tipikus örök passzív vagyok, elől semmit nem engedek ��s nem is szeretem ha hozzányúlnak, sorry. Ha véletlen hozzáérnek szex közben, akkor elküldöm takába, bárki is legyen az, mehetsz haza sziuska. :D;)


Csak férfias, szakállas, szőrös full aktív pasik. Nem írom le a vágyaimat szexben, úgy gondolom hogy nem szükséges részleteznem, a megfelelő ember úgyis tudni fogja, hogyan bánjon velem.


Csak gumi nélküli szex érdekel, szintén egészséges emberrel.


Helyem változó hogy van e, ha neked van az oksa.


QUICKSHARE-T NEM OSZTOK MEG SENKINEK, HIÁBA KÉRSZ FEL! Ja, és általában (10-ből 10 esetben :D) senkinek nem válaszolok az üzeneteire, csak elolvasom. Vagy olvasás nélkül kitörlöm. A mensimtől függ. Azt hiszed vicc, de nem, egyszerűen kakilok rá mindenkire. :D:D Footprintekre nem reagálok...igazából semmire nem reagálok, csak úgy van ez a profilom.

-Akkor ez most mit akar? Konkrétan le írja,hogy csak a feneket lehet használni(nyilván melle sincs mert PASI!),és konkrétan ki is írjon rá? passziv ne,uni ne,aktiv ne? akkor ki? heterók írjanak rá? heterók nem járnak ilyen oldalakon,ha meg biszex pasikra vágyik azoknak fontos a kukija is amit nem enged fogdosni mert taka van!

Ez normális? Mondjuk a stílusa tényleg nőies,a nők ilyen válogatósak :D


2021. okt. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó tini. :)
2021. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A NŐK nem ilyenek, max a p*csák. Már bocs, de ki kell kérnem ezt minden valamire való nő nevében. Ez a pasi nem nőt játszik, hanem ostoba ribit. A kettő között hatalmas a különbség.
2021. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"melegek, biszexek, heterok taka van."


:DD ez a legjobb

2021. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát ennek valami a fejében biztos nem 100-as.

Szerintem nem keres valójában senkit, vagy ha igen, akkor csak az önmaga szórakoztatásáért meg a drága ajándékokért tűrne el valakit. Így írom: tűrne, mert neki senki sem elég jó, mindenki hülye. Ez lerí a leírásból is, úgy mint a nem létező érzelmi intelligenciája és az alpári stílusa is.

Az ilyen ember remélem egyedül hal meg.

2021. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zakkant! Azt se tudja, mit akar. Ez még nem lenne baj, de erről a nem tudásról képes egy regényt írni, alpári stílusban. Remélem, egyedül marad egész életében.
2021. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vajon van olyan ember aki ilyen emberrel szoba áll,vagy komolyan veszi egy percre is?
2021. okt. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!