Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem lenne jobb, ha nem kategor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb, ha nem kategorizálnánk ennyire a szexualitást, hogy heteró, biszex, homo, stb? Hanem mindenki azt csinálná, ami jólesik neki?

Figyelt kérdés

Én alapvetően egy heteró férfi lennék, mert a szép lányokra bukok a legjobban, nővel akarom leélni az életem, feleséget, gyereket, családot akarok. De van egy erős biszex hajlamom is. Nagyon feltudok izgulni más farkának a látványára, vagy pl hogy egy férfi leszopjon. Voltam párszor 2f 1l felállásban, csak a lánnyal foglalkoztunk, de engem nagyon felizgatott a helyzet, nemcsak a csaj miatt...

Szóval igen, biszex vagyok. De nem lenne jobb vajon, ha mindenki csak simán kiélné a vágyait, tabuk nélkül? Mert biztos vagyok benne, hogy sok más férfi (vagy nő) is van így ezzel, csak még magának sem meri beismerni a dolgot. Nem a melegházasságot, meg a hasonlókat támogatom, sőt. Csak ha egy férfi izgatónak érez egy másikat, akkor azt lehessen nyugodtan kiélni, nem pedig elnyomni magunkban. Szerintetek? 25f



2021. okt. 14. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te biszex vagy így számodra nyilvánvalóan jobb lenne, a heterók számára meg nem. Abban van igazad csak, hogy ha biszex vagy akkor ne elnyomd magadban hanem vállald fel önmagad és ne háborúzz saját magaddal. Ettől aki heteró az szintén az is marad, ahogy te meg biszex.
2021. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
"Hanem mindenki azt csinálná, ami jólesik neki?" Miért? Most nem ezt csinálja? Azért mert megnevezi a kapcsolat jellegét?
2021. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De, jobb lenne.

A heterók közt is vannak olyan férfiak, akik fizikailag közvetlenebbek egymással. Nem csak mondjuk egy hármas szexben, hanem úgy egyébként az életben. Az ilyen pasikat néha kicikizik, hogy b*ziskodnak. Közben meg nem, simán csak nem burokban élnek és nem félnek a közelségtől. A hülyék meg egyből szexualizálják.

Aztán ott van, amit te is írsz....

Hogy nővel képzeled el az életed. De néha kipróbállnál ezt-azt. Sokan vannak így vele, de pont a címkék miatt nem merik megélni. Mert akkor be kellene vallaniuk valamit, aminek amúgy nincs jelentősége.

2021. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Hogy nővel képzeled el az életed. De néha kipróbállnál ezt-azt. Sokan vannak így vele, de pont a címkék miatt nem merik megélni. Mert akkor be kellene vallaniuk valamit, aminek amúgy nincs jelentősége."

Igen igen, te fogalmaztad meg jobban. Pontosan erre gondolok. Számomra rendkivül fontos szerepe van egy nőnek az életben, és hagyományos családot tudok csak elképzelni, és a női test izgat a legjobban. De néha a férfiakra is felizgulok. És teljesen biztos vagyok benne, hogy rengeteg férfi van ezzel így, csak egyszerűen még maguknak sem merik beismerni, a cikizések miatt.

2021. okt. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!