Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, rólatok gondolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, rólatok gondolja bárki, hogy azok vagytok? Barátok?

Figyelt kérdés

Szóval óriási meglepetést okoznál azzal, ha a barátaid megtudnák, hogy biszex vagy? Vagy vannak biszex hajlamaid?

Szóval hetero életvitelt élsz, csajozgatsz, voltak hosszútávú kapcsolataid is, semmi nem utal arra, hogy nem full hetero, de te egyedül mégis tudod, hogy van benned valami bi.



2021. okt. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja.
2021. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sejtik.

Férfias vagyok, van párom és igazából fiatalabb koromban volt csak ilyen próbálkozásom. 29F

2021. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondoltak rá de csak az alkatom miatt :D
2021. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barátom rákérdezett de nem azért mert tudta volna hogy van bennem bi hajlam.Egyébként nem.tudja más és nem is szándékozom elmondani.
2021. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden haverom tudja! Igaz baràt minden körülmény közt baràt ,egy morzsolódott le ez miatt!

Egyébként aranyosak,még viccelődni is szoktak ez miatt velem:)

2021. okt. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
senki sem tudja csak a masszőröm
2021. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!