Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kolis vagyok és szobatársamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolis vagyok és szobatársamnak nagyon tetszik a farka. Mert láttam már párszor. Szerintetek ha odamegyek és megkérdezem hogy leszophatom-e belemegy?

Figyelt kérdés
Értelmes kommenteket legyszi:)

2021. okt. 20. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ezt így megmondani.Pl tudod hogy biszex?Ha van is benne hajlam lehet hogy szégyelli bevallani.

Én a helyedben nem rohannám így le,hanem beszélgetnék vele és figyelném a reakcióját.

2021. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se rohand le egyből. Szép lassan közeledj felé.
2021. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Dicsérd meg a farkát akár ilyen viccesen is, és nézd meg mit reagál.
2021. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is szép azt mondják. Ha gondolod…írj bátran. Annyit tudj hogy nekem első lenne sráccal de úgy is izgat egy ideje így két legyet…
2021. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Huu en nem tennem ! Ez nagyon kellemetlen lehet. Lassu viz partot mos!

Inkabb a helyedben azt csinalnam hogy kezdj el te is pucerkodni elotte. Tusolas utan meg kicsit matass meztelen, elotte oltozz at, vagy mikor mentek tusolni akkor ugy vetkozz le hogy lassa es dumalj vele tok hetkoznapu dolgokrol hogy milyen lesz a vizsgaidoszak (egyemeti koli ugye?) stb. Es talan egyszer amikor elmentek bulizni v pialni akkor jatszd meg magad hogy nagyon reszeg vagy es mikor visszaertek koliba akkor igy olelgesd meg vagy fekudj ra amig az agyban van es igy magyarazz hogy jajjjjj ennn uuuuugggggy szeretlek, te vagy a legjobb haverom, jofej srac vagy. Esetleg adj egy puszit neki az arcara . Ebbol letudod szurni hogy mizu. De igy direktbe igy soha szerintem

2021. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem.

A gáz akkor van, ha nem, és esetleg szétkürtöli az esetet (hogy visszautasított) mindenkinek, meg eleve, a visszautasítás...

Barátok vagytok egyébként? Próbálj meg barátként közeledni felé, úgyis ki fog derülni, hogy vannak-e "hajlamai", vagy halott ügy.

2021. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha jóban vagy vele akkor ne kezdj ki vele. Főleg ne kolissal!
2021. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mesèlj valami sztorit, hogy egy rokon/ismerős mesélte, hogy valakit kolis korában / táborban stb.. lesz.pott egy haverja (vagy csak kiverte neki stb..) aztán figyeld a reakcióit. Ha nagyon fujjog, akkor para, de azt mondja, hogy jó lehetett annak a valakinek, vagy csak nevet a sztorin, akkor lehet belőle valami. Vagy célozz rá, hogy ha valaki téged is lesz.pna, nem ellenkeznél. Ha erre azt mondja, ő sem, akkor is nyert ügyed van.
2021. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp engedd el. Ha össze is jön, akkor is ott van az, hogy kiderül, és a koliban sokféle ember lakik, nem lenne jó vége. Én csak jó szándékból írom ezt.
2021. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült azota?
2021. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!