Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melyik a jobb mivel érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb mivel érdemes kezdeni és mekkorával anal plug vagy műpénisz? Még nem csináltam semmit ott lent de szeretném kiprobálni milyen lehet? 18f

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem prosztata izgatóval érdemes kezdeni, esetleg egy vékonyabb vibrátorral. Nekem csak a 3. segédeszközöm váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ez egy olyan női/férfi G pont izgató aminek 3,5cm a vastagsága, a vége felfelé mutat és állítható a vibrálása. Én leginkább félig hason fekve, egyik lábamat felhúzva érem el a prosztatámat, így 10 perc alatt hatalmasat tudok élvezni... Ha tanács kell, írj nyugodtan :D
2021. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ja és 25/F
2021. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én egy pluggal kezdtem, egy viszonylag kisebbel. A műpénisz kb esélytelen lett volna hogy fájdalom nélkül bemegy.
2021. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Első válaszoló vagyok. Én is pluggal kezdtem, de az nem adott nekem semmilyen igazán jó érzést. Persze izgi volt, hogy volt bennem valami de ennyi és semmi több. Gondolom ember függő...
2021. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És milyen anyagú plugnak mi az előnye hátránya melyiket ajánlanátok?
2021. nov. 17. 20:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma sikerült 2 ujjal is

Ez esetben mekkora méret lenne az ideális?

2021. nov. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!