Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, lehet szexi látvány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lehet szexi látvány, ahogy egy formás fenekű srácot felcsatolhatóssal dug egy nő? Vagy ez csak taszító lehet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez taszító
2021. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én szoktam felcsatolhatóssal dugni fiúkat. Egyébként alacsony és vékony vagyok, de simán ledominálok egy pasit.:D Főleg ha jóval magasabb. Szeretem a látványt, ahogy behódol és kutyába ereszkedik előttem. :P

20L

Nem kérek privátokat, eskü. 🙄🙏🏻

2021. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hányszor kérdezed még meg, de nem, ebben nincs semmi szexi. Heteró nő vagyok, engem kell dugni, én sose fogok férfit.
2021. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen vannak ilyen nők akiket ez izgat. Az egyik nő akivel párszor lefeküdtem szerette volna csinálni, többször is mondta, hogy milyen jó lenne.


Sőt az előző barátnőmnek sem lett volna ellenére ha engedem.

2021. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!