Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az igazán bevallalós ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán bevallalós ember biszexuális? 🏳️‍🌈

Figyelt kérdés
Nem fél kipróbálni férfiakat, nőket, éli az életét. A pasik jobban szopnak, tehát a heterók nagy élvezetből maradnak ki?
2021. okt. 24. 00:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

#10

Én a pszichés oldalát írtam le nem a történelmit.De ha már itt tartunk talán nem véletlen,hogy a görög és a római kultúra is megbukott ez a fertő is szerepet játszott benne.

2021. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#11


Igazi, hithű keresztény vagy. 🤮

2021. okt. 24. 10:04
 13/25 anonim ***** válasza:
24%

még én kérek elnézést, hogy csak csajokkal szexelek

ennél nagyobb ostobaságot, amit te most összehordtál kérdező már régen olvastam

egy heterónak nincsen nagyobb élvezet annál, amit egy nő tud okozni neki!!!!!!!!!!!!! nem értem, hogy ezt miért olyan nehéz elfogadni

a homik mesélik be maguknak ezt, hogy mindenki biszex, mert csak nagyobb választékot akarnak maguknak, nevetséges egy banda a tiétek

az IGAZI FÉRFI a nőket szereti, téma lezárva homikák

2021. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nyugodj le, 13-as. Ez a felhevült állapot nem vall egy igazi férfira. Egyébként is, ez itt a biszex rovat. Ilyen mentalitással mit keresel te itt?
2021. okt. 24. 10:58
 15/25 anonim ***** válasza:
87%

#13

Nem ebben nyilvánul meg hogy ki “igazi férfi” és ki nem, hanem a viselkedésben.

2021. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

#12

Köszönöm az elismerést kérdező látom elfogytak az érveid marad a személyeskedés.Őszintén mondom kár.

2021. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16


Nézd, elég sok vita van a hátam mögött, és tudom, hogy indulatosan ezt nem lehet csinálni. Vagy lenyugszik az ember, és normálisan érvel, vagy felesleges az egész.


Az azonban továbbra is rejtély, hogy mit keresel a biszex rovatban ilyen mentalitással. Ha a heteró rovatba írtam volna ki ezt a kérdést, megérteném, hogy provokatívnak veszed. De ide hoztam, itt meg helye van ilyen témáról beszélni.

2021. okt. 24. 13:37
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

[link]


A homoszexualitás az ókori görögöknél társadalmilag elfogadott kapcsolat volt. Az azonos neműek közötti nemi vonzalom alatt - amit a görögök a pederasztia szóval illettek - az idősebb férfinak a főként a fiatal, tizenéves fiúk iránti nemi vonzódását értjük, ami a klasszikus és az archaikus időszakban terjedt el. Néhány történész szerint eredete a beavatási szertartásokra vezethető vissza, amelyek elsősorban Kréta szigetén voltak jellemzőek.


[link]

2021. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem. Én bi vagyok és nem szeretek kimozdulni a komfort zónámból. Azaz mondhatjuk hogy besz-ari vagyok...de negy a szám.



Sexben:fiúkkal bőven nem megyekel addig, mint lányokkal. Ez sem kimondottan beválalós hozzáállás.

2021. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén kérdező, neked is hülye a hozzáállásod, néhány válaszoló pedig a másik hülye szélsőség.

Mondjuk biszexként azt mondom hogy ez egy provokatív kérdés, és valahol megértem a válaszadók indulatát is.

Aki hetero, az sose fogja megérteni hogy egy biszexnek miért jó a másik nemmel, ugyanígy egy biszex se érzi át hogy lehet csak az egyik nemhez vonzódni.

Egy heteronak hiába magyarázod milyen jól szopnak a fiúk, őket akkor se fogja érdekelni, mert nem vonzódnak a fiúkhoz. Egy melegnek is mondhatod milyen jó a punci, attól ő még meleg marad. Ennyi.

2021. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!