Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Mi az, ami extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az, ami extra élvezetet okoz nektek?

Figyelt kérdés

Inkább helyzettől, póztól, hangulattól stb. függ vagy kifejezetten partnerfüggő?


21L (bi)



2021. okt. 30. 11:14
1 2
 1/11 Pannacicoka ***** válasza:
100%
Hogyha érzem a párom erejét, a birtoklást! A kéjt amit neki okozók ahogy erősen magához szorít!
2021. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült találnom egy olyan partnert akivel oda vissza vagyunk a vákuumos játékokért ezért alkalmanként porszívóval szoktunk játszadozni egymással.
2021. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy igazi FÉRFI.
2021. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

El se olvassák... el sem.. szomorú.. ilyenek szavaznak gyurcsányra :D

50 IQ...

3-as ....BI SZEX TE ÁLLAT!! ODA VAN ÍRVA ... erre beírja egy FÉRFI vágod :D ez kinek jó??? :O

bocsi kérdező.. de irritál! válasz: újabban sok lány szereti a kutyában nyalást.. meg az álló helyzeteket... álló helyzetben már a bejárati ajtóban letámadás.. érezteti mennyire vágynak rá.. ha úgy letámadják vadul.. nincs csaj aki ne élvezne el kb 5 sec alatt ;)


26/F (aki utálja a feminaci nőket -.- )

2021. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 tessék akkor azt mondom partnerfüggő, így már jobb? Attól hogy valaki biszex nem azt jelenti hogy húúúú akkor csakis nő - ez esetben a leszbikus kategóriába tartozna a kérdés.
2021. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

4-5-ös

Lányok!!! ezzel kezdte.. én válaszoltam mert nem lány vok de tudom mit imádnak... de gondolom nem a Pasi érdekli őket első sorban :D

troll válasz volt.. ne kamuzz :)

2021. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kérdező:

helyzettől függ.. este nőknek magasabb a hormonszintje.. de hogyha meglepik őket.. pucérságal ilyesmi.. nők imádnak meglepődni.. és bár lassabban nő a libidójuk..ez dob rajta :) mondom nekem az álló póz mindig bejött (3-4 nő) azt mondták senki se csinálta velük.. új volt.. meglepő.. meg azon is meglepődtek hogy nem lehúztam az arcukat a nadrágomhoz mint más pasi hanem a falhoz nyomtam őket.. és letéptem a nacijukat.. elkezdtem nyalni. ez nagyon tetszett mindnek..

Ennek egyhátránya van... néha ez bizonyos nőknél elraktározódik és.. esetleg végig alárendelt szerepet raknak rád.. merthogy úgy kezdted.

de nem tom én nagyon élvezem ezt, nem várom el hogy ő kezdje a kényeztetést :)

26/F

2021. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cicimet szopogatják jó sokáig.
2021. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a partnertől függ minden.Szeretem,ha megadja a módját és nem kapkod,mondjuk a kapkodás a férfiakra jellemzőbb.Szeretem a lassú kényeztetést és ami extra,az a popsilyukam kényeztetése.
2021. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy nagy tànyèr pacal
2021. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!