Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha 24 évesként a 18körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesként a 18körüli sportos srácok jönnek be, akkor nagyon leszűkítem a lehetőségeimet, igaz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
igen
2021. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a 20 alattiak és mindig találok. Szóval ne aggódj. Arra törekedj hogy ne 1 tali legyen. Nekem van akivel 5 éve...
2021. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy töredéke lesz a lehetőség, mintha nem szabnál ilyen kritériumokat.
2021. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az jön be ami a többségnek is akkor értelemszerűen eléggé. Nem azért szűkül a lehetőséged mert kevés van belőlük, hanem mert nincs amennyi mint ahányan rájuk ácsingóznak - ergo könnyen tudnak válogatni.
2021. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nálad a lehetőséget a pénz jelenti, akkor sok 18 éves srác szemében is el fogsz veszni egy idő után. Egy ütemben öregedtek végül is.


Az értelmes párok közösen szokták felépíteni az anyagi egzisztenciájukat. Aki csak bele akar ugrani az aranyfotelbe, az meg is érdemli ha koppan.

2021. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van sok sportos srác, azonban nem biztos hogy azoknak te az esete vagy, így igen.


Egy időben én is szigorúan ragaszkodtam a kor megkötéséhez, de rájöttem hogy baromság. Ha valaki szimpatikus és normális, teljesen mindegy hány éves. Ha tetszik, akkor tetszeni fog egy 35 éves is.

2021. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te is kapós vagy, akkor nem feltétlen. Nekem a 18-25 év körüli fiatalos, helyesebb srácok jönnek be. Na de én is 26 éves, jóképűnek mondott, magas, sportos vagyok. Tehát mindig találok is olyan srácot hamar, amilyet keresek.


Szóval minden relatív, csak attól függ te mennyire szoktál bejönni más embereknek. Lehetsz nagyon válogatós/igényes is, ha te magad is vonzó vagy, akkor egész könnyen találsz ezeknek megfelelő embert is.

2021. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2#, te hány éves vagy, és hol ismerkedsz, neten?


7#, te is neten, vagy élőben?


ha szabadna tudni.

2021. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!