Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vettetek már részt biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettetek már részt biszex hármasban? Milyen tapasztalaitok vannak? Jó élmeny volt?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem kipróbálni a hármast, de két bi sráccal. Tehát egymást is kényeztetnék gondolom. Izgat a gondolat, de talán picit fura is lenne. Valaki aki probálta, megosztana néhány gondolatot ezzel kapcsolatban? Vajon akarnak majd ők dupla behatolást is nekem? L

2021. nov. 12. 14:52
 1/7 sandrisbp ***** válasza:
90%

én voltam ilyenben jó párszor, dupla behatolás nem volt, inkább amíg a másik srác nyalta a lányt, és szoptam őt..., utána meg ő meg is dugta... aztán a csaj lerendezett engem... és olyan is volt, hogy ebbe a srác is besegített rendesen. Double penetration nem volt sose, nem lehet egyszerű megtalálni ahhoz a megfelelő pózt. Olyan viszont volt párszor, hogy amíg a másik srác dugta a csajt, én megdugtam a másik srácot :).

téged érdekel a DP? vagy azért kérdezted, mert félsz, hogy ha belemennél, az is lenne? szerintem minden megbeszélhető előre...

2021. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erdekelne akar az is, csak akkor elore fel szeretnem kesziteni a fenekemet:)
2021. nov. 12. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már 2 biszex pasival. Fura de nagyon jó volt. :) izgató volt őket is egymással latni. Dupla behatolás nem volt de anélkül is sok lehetőség van. Én benne lennék ha lenne alkalmam újra. :)
2021. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Ódzkodtam tőle eleinte!

Mamár tudom ,hogy nincs is jobb az édeshármasnál!!

2021. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Isteni jó élmény!
2021. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam együtt én is két bi sráccal, és igencsak meglepődtem amikor egymáshoz nyúltak, sőt cumiztak is egymásnak, persze ez a látvány engem fel is izgatott rendesen. Akarták nekem popsiba is, de akkor ezt nem szerettem volna.
2021. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, jó buli lenne. Próbáld ki és kérünk élménybeszámolót :)
2021. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!