Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval, én biszex vagyok és nagyon tetszik már régot az egyik barátom, aki pedig egy transz fiú. Ezel nem is lenne baj csak ő meleg (a fiúkhoz vonzodik) nagyon nagyon szeretem és tudom hogy nem fogom tudni megváltoztatni. De kezdek beleőrülni az érzéseimben, már nincs olyan nap hogy nem vele álmodnék, amikor meg vele beszélek mindig elkap egy pánik hogy nehogy elmondjam neki. Szóval szerintetek mit kéne tennem?

2021. nov. 12. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Még hogy nem cseszi szét a fiatalok agyát a 0-24 lgtqlmopxyz propaganda..
2021. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1\1 azt sem tudod hány éves vagyok! És csak probálok segítséget kérni.
2021. nov. 12. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, a te helyzeted csak azért nem hétköznapi mert biszex vagy és a kiszemelt srác egy meleg transz fiú. De ugyanezen az érzésen átesett már az emberek 90%-a. Szinte mindenkinek volt egy nagy szerelme fiatalkorában, aki nem viszonozta az érzéseit. És bármit csinálhatott, mindig csak pofáraesés lett a vége. A te helyzeted legalább annyiban szerencsés hogy tudod róla hogy a fiúkhoz vonzódik szóval 0 esélyed van. Tudom h nem könnyű de tovább kell lépni ezen. Gondolj arra hogy ha sok más embernek sikerült neked is menni fog. Most még iszonyat kín, ezzel kelsz-fekszel, pár év múlva emlékezni se fogsz rá.

Csak azért abban az egyben bizonyosodj meg hogy tényleg meleg és nem biszex ő is.

2021. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Te lány vagy, ő fiú, ő nem vonzódik a lányokhoz. Ennyi, tovább teljesen mindegy, hogy L-ek, M-ek, B-k vagy T-k, esetleg H-k vagytok. Tehát a kérdés, hogy mit tegyél, ha olyanba vagy szerelmes, akit a nemed nem vonz. Semmit. Ez már így is marad. Neked kell róla lemondanod, tudatosítanod magadban. Ebben mi nem segíthetünk.
2021. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
4 tökéletesen leírta
2021. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, köszi!
2021. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Marad az álmodozás, sajnos. Megértelek.
2021. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Ur isten :D
2021. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Járj sokat társaságba, ismerkedj emberekkel. Nem csak ez a hetero kislány létezik.
2021. nov. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

4 nagyon jól megfogalmaztad

Ahogy a többiek is, én is tisztában vagyok hogy ennek a románcnak nincs semmi értelme. Bár szeretném.. Vissza olvasva a kérdésemet én csak arról beszéltem hogy egy biszex lány vagyok és nem beszéltem a saját nem változásaimról de igy rájöttem hogy talán azt is fontos lett volna megemlítenem hogy genderfluid vagyok, és ugy bi tudom ez a saját helyzetemben elégé tré, ha ugy fogalmazak. És csak azért vallóm magamat Bi nek mert ezt a transz fiút szeretem. Én nem vonzodom már a fiúkhoz annyira mint régebben. És nem szeretek anyira lány lenni sem már,

19\L

2021. nov. 13. 07:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!